Alkamine PH Damlası Farmasi

193

 

Alkamine PH Damlası Farmasi

Normal olarak tükettiğimiz içme sularında ortalama olarak 7 ile 8 oranlarında ph değerleri bulunmaktadır. Alkali suyun meydana getirilme sebebi bu bu ph değerlerinin yükseltilmesi içindir. Bu konuda alkamine su, sağlığı değerlerle ve faydalarla birlikte ön plana çıkmaktadır. Su içerisinde bulunan hidrosit ve hidrojen iyonları miktarı suyun alkali kalitesini ve asitliğini belirleyen en büyük faktörlerdir. Su içerisinde hidrojen iyonu daha yüksek oranlarda yer alıyor ise bu su asidik özelliğe sahiptir, tam tersi hidrosit iyonunun fazla olması da alkali özelliğine sahip olmasını sağlamaktadır. Yani potansiyel olarak suyun pH değerini hidrojen ve hidrosit iyonları oluşturmaktadır. Alkali su diğer sulardan ayıran en büyük özellik ise hücrelere daha kolay nüfuz etmesidir.

 Farmasi Alkamine pH Damlasının Özellikleri

  • Kalorisizdiler, hiçbir şekilde kalori bulundurmazlar.
  • Alkali su ürünlerinin üzerinde bulunan talimatlara göre diğer sulara 250 ml yani 2-3 damla damlatılarak kullanılır.
  • Aç karnına tüketilmesi haline zayıflama konusunda oldukça etkilidir.

Yaklaşık olarak 300 ml suya iki damla AlkaMine damlatarak bardaktaki bütün suyun pH değerini arttırırsınız. 100 ml’lik ambalajı ile birlikte satılan AlkaMine suyu yanınızda da rahatlıkla taşıyarak içeceğiniz sulara damlatabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz yerde yanınızda bulunabilen Farmasi Alkamine ph damlası, sularınızı zahmetsizce tüketmenize olanak sağlamaktadır. Alkali sularından daha etkili sonuçlar alabilmeniz adına uzmanlar tarafından beş bardak tüketmeniz tavsiye edilmektedir

Farmasi Alkamine pH Damlasının Sağlığa Yararları Nelerdir

  • Gün içerisinde yeterince su içmeyenler için kurtarıcı özellik gösterebilmektedir.
  • Vücudun hidrosyonunu yükseltir.
  • Alkali pH damla yönünden yüksek su ne kadar fazla tüketilir ise vücuda da o kadar elektron girmektedir. Vücuda giren bikarbonat miktarı da buna oranla artmaktadır.
  • Cildin nemlendirilmesini ve daha güzel bir görüntü oluşmasını sağlar.
  • Göz altında oluşan torbaları ve kalçalarda bulunan selülitlerin ortadan kalkmasını sağlar.
  • En çok kullanım alanlarından da biri olan zayıflama konusunda oldukça etkilidir.

 

 

Temsilci Olun