Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi

2381

Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi

0549 794 9561

Eğer yağlı bir cilt yapınız varsa Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi sizin için birebirdir.

Ciltte yaptığı toksin temizleme yenileme ve sıkılaştırma etkisinin yanında yağlanmayı da azaltır.Tüm bu özellikleri sebebiyle Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi popüler ürünlerimiz arasına girmeyi başardı.

İçerisinde birçok vitamin ve mineral mevcuttur. Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi içinde bulunan vitaminler özellikle cilt temizliği için çok yararlıdır cildi güzelleştirir.

Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi kullanarak sivilcelerimden kurtulabilir miyim?

Bildiğiniz gibi sivilcenin sebebi birçok farklı faktörden (genetik hormonlar çevre vs) dolayı fazla yağ salgısı ve ölü deri hücresi üretimi ve bunların birikerek gözenekleri tıkaması sonucu oluşur.

Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi ni kullanarak gözeneklerin açılmasını sağlamış tıkanmasının önüne geçmiş tıkalı gözeneklerde bakteriyel oluşumu azaltarak iltihaplanmanın önüne geçmiş olursunuz

Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi gözeneklerdeki sebum ölü hücreler ve toksinleri emerek cildi temizler yenilenmesini sağlar.

İçinde çay ağacı olduğu için yine buna bağlı olarak antibakteriyel özelliğe de sahiptir.

Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi etkileri neler?

Sivilcelerdeki şişlik ve iltihabı azaltır.

Ciltte kan dolaşımını arttırır

Derinin yenilenme sürecini hızlandırır

Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi etkisini nasıl gösterir?

İlk sürüldüğünde ıslak bir görünüm olacaktır.Derideki sıvı gözeneklerdeki toksinlerle birlikte Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi tarafından çekilmeye başlar.

Maske kurumaya başladığında ciltte gerginlik oluşur ve kılcal damarlarda kan dolaşımı hızlanmaya başlar. Cildin beslenmesini ve yenilenmesini sağlar.Son aşama Dr C Tuna Çay Ağacı Yağı Kil Maskesi nin tamamen kuruduğu safhadır. Kuruyan maske deride sıvı kaybı ve tahrişe neden olmadan fazla beklemeden temizlemek gerekir.

İhtiyaca göre farmasi nemlendirici yüz kremi kullanılabilir

Farmasi ürünlerini 130 ülkede 350 milyonu aşkın kişi kullanıyor. Sizde farmasi ürünlerine indirimli ulaşmak yada satışını yaparak para kazanmak için farmasi üyelik kayıt formunu doldurarak başvuruda bulunun.
Eğer hediyeleri seviyorsanız Beni facebook twetter instagram sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi ihmal etmeyin

Temsilci Olun