Dünyayı Fetheden Farmasi İle Hep İleri!

196

1005186_560521420671982_1679366098_n (1)

Dünyayı Fetheden Farmasi İle Hep İleri!

Farmasi kozmetik 67 yıldır faaliyette olup üretim yapan  türk firmasıdır.Kurucusu DR. Cevdet Tuna Atatürk’ün yönlendirmesi ile Abdi İbrahim ve Eczacıbaşı ile birlikte doktorluk eğitimi almıştır.Farmasi 50 yıldır İstanbul Ömerli’de üretimine devam etmektedir.İlk başlarda babasının ihracat üzerine açtığı  bu tesisin başında olan Hakan Tuna  2010 ağustos ayında  iç piyasaya  dönük çalışma  kararı almıştır.Şuan 5 kıtada 119 ülkeye ihraç yapan tek kozmetik  firması farmasi dir.Belgeleriyle kalitesini ve güvenilirliğini ortaya koymuştur.

1. gmp kaliteli ürün üretim belgesi

2.helal ürün belgesi(kansalojen madde ve kimyasalların, domuz yağı ve ürünlerinin kullanılmadığının ispatı)

3.iso-9001 belgesi (kalite güvencesi)

4. tse güvencesi(türk standartlarına uygunluk)

5. diş macunu üretim izni ve uyum belgesi

6. sağlık bakanlığı onaylı

7. dermatolojik testlerden geçiyor olması

Sizde böyle köklü ve olması gereken tüm belgelere sahip güvenilir iharacat şampiyonu bir firmayla çalışmak ister misiniz?

Cevabınız evet se kaliteli ürün kullanıp aynı zamanda para kazanmak için bir adım atmış sayılırsınız.şimdi hemen farmasi üyelik formuyla başvuru yaparak farmasi kazanç dünyasının kapısını aralayın.Kazanmanın verdiği öz güven, ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti sizi daha yukarı taşıyacak daha çok kazanmanızı sağlayacak.Durmak yok dünyayı fetheden farmasi ile hep ileri!!!

Farmasi ürünlerini %33 indirimli alabilir yada %33 karla satışını yapabilirsiniz.Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi temsilcisi olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun