Farmasi Ayak Bakım Ürünleri!

711

1106003

Farmasi Ayak Bakım Ürünleri

 

 

1106003 

Farmasi Ayak Bakım Peelingi

Pürüzsüz ayaklar için mükemmel bakım

Dr.Cevdet Tuna buluşu özel formüllü Farmasi ayak bakım peelingi topuk nasır mantara ve terlemeye karşı etkili allantoin E vitamini gliserin içerir.

Etkileri: Topuk ve nasırlardaki ölü deriyi temizler.Yumuşacık yeni bir cilt tabakası oluşturur.Yoğun bakım kompleksi ile uzman bakım sağlar.

 

1106001Farmasi Ayak Bakım Kremi

Dr.Cevdet Tuna buluşu özel formüllü Farmasi ayak bakım kremi mantara ve terlemeye karşı etkili allantoin E vitamini gliserin içerir.

Etkileri: İçerdiği allantion ada çayı climbazole ekstratı sayesinde ayakta oluşabilecek problemleri önlemeye yardımcı olur.Günlük gerekli olan nemi sağlar.

 

 

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun