Farmasi Aynı Sefa Uykuda Nem Maskesi

760

Farmasi Aynı Sefa Uykuda Nem Maskesi

Farmasi üyelik hattı 0549 794 9561

Dr Cevdet Tuna Uykuda Nem Maskesi nin , gece uykusu ile beraber cildinize getirdiği canlılığı hissedin! Avokado yağı içeren formülü ile cildiniz gece boyunca nemlenirken, zenginleştirilmiş Aynısefa Yağı içeriği sayesinde yeni güne rahatlamış şekilde uyanın.

Dr Cevdet Tuna Uykuda Nem Maskesi Kullanım: Cilt bakımınızın en son adımı olarak uygulayın! Uyumadan önce tüm yüz ve boyun bölgesine yayın ve gece boyunca cildinizde bırakın. Uyandığınızda ılık su ile durulayın veya nemli bir pamuk yardımıyla nazikçe silin. Cildinizin yoğun neme ihtiyaç duyduğu her an kullanabilirsiniz. En iyi sonucu almak için haftada 1 – 2 kez uygulanması önerilir.

Dr Cevdet Tuna Uykuda Nem Maskesi Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Göz ve dudak ile temasından kaçınınız.

Farmasi ürünlerini 130 ülkede 350 milyonu aşkın kişi kullanıyor. Sizde farmasi ürünlerine %30 Dr Cevdet Tuna ürünleri ne %40 indirimli ulaşmak yada satışını yaparak para kazanmak için 0549 794 9561 nolu farmasi iletişim hattımıza PLATİN MÜDÜRÜMÜZ Çiğdem Kurtoğlu na whatsapptan ulaşabilir sitemizden farmasi üyelik kayıt formunu eksiksiz doldurarak farmasi üyelik başvuruda bulunabilirsiniz
PLATİN MÜDÜRÜMÜZ Çiğdem Kurtoğlu 4 adet farmasi kataloğu ve farmasi ürün numuneleri ücretsiz gönderip her ay sponsor hediyeleri veriyor
Sizde Çiğdem Kurtoğlu ile çalışarak hediyelerin keyfini çıkarın
#farmasi
#farmasidişmacunları
#farmasiürünleri
#farmasionlinekatalog
#drcevdettuna

Temsilci Olun