Farmasi Bakım Serisi Aloe Vera Su Yosunu!

755

su yosunu

Farmasi Bakım Serisi Aloe Vera Su Yosunu!

Farmasi ürünleri
Paraben içermez
Triclosan içermez
Etil alkol içermez
Alerji riski içermez
Yapay nemlendirici içermez
Hayvansal madde içermez
Nikel testi yapılır
Dermayolojik olarak test edilir
Hayvanlar üzerinde test edilmez
Farmasi laboratuvarlarında üretilir

http://www.farmasizinciri.com/sertifikalarimiz/ bakınız

Denizden gelen güzellik sırrı

Denizin dinlendirici etkisini cildinizde ve saçlarınızda hissedeceksiniz.Su yosunu ve aloe veranın birleşiminin muhteşem etkisi

1108115

Farmasi Şampuan Aloe Vera Su Yosunu 

Seatheraphy Onarıcı Bakım Şampuanı, antioksidan etkili Su Yosunu Ekstraktı ile zenginleştirilmiş formülü saçlarınızı dış etkenlerden korur, derinlemesine nemlendirir ve saç derinizi yatıştırır. İçindeki Aloe Vera Ekstraktı ile saçlarınızı nemlendirir, onarır, rahatça taranmasını ve kolayca şekil almasını sağlar. Su Yosunu ile saç derisini yatıştırır, canlandırıcı ve onarıcı bir temizlik sağlar. Kullanımı: Islak saç ve saç derisine uygulayın, masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın.

 

 

1103113

Farmasi Duş Jeli Aloe Vera Su Yosunu 

Vücudunuzun cilt bakımı için yosun özü ve aleo vera ile formülüze edilmiştir.Muhteşem kokusu ile denizden gelen dinlendirici etkisini teninizde hissedeceksiniz. Cildinize yumuşaklık sağlar ve parlaklık kazandırır. Islak cilt üzerine, sünger veya lif yardımıyla köpürterek uygulayın ve duygulayın

 

1109052

Farmasi Likit Sabun Aloe Vera Su Yosunu Köpük 

Denizden gelen güzellik sırrı ile tanışın. Ellerinizdeki dinlendirici etkiyi ve ferahlığı hissedin. Köpük sıvı sabun ellerinizin nem ihtiyacınızı karşılayarak yumuşatır ve derinlemesine temizler. Pompa yardımı ile elinize alarak uygulayınız ve durulayınız. Köpük formundan dolayı yumuşak bir yapısı vardır ve kolay durulanır

1109048

Farmasi Likit Sabun Aloe Vera Su Yosunu 

Ellerinizdeki dinlendirici etkiyi ve ferahlığı hissedin.Sıvı sabun ellerinizin yoğun nem ihtiyacınızı karşılayarak derinlemesine temizler,yumuşatır ve besler. Pompa yardımı ile elinize alarak uygulayınız ve durulayınız.

 

 

 

 

1109056

Farmasi El Kremi Aloe Vera Su Yosunu 

Ellerinizin ihtiyacı olan serinletici etkisi ve bakım için yosun özü ve aloe vera ile geliştirilmiştir.Yumuşak dokusu ve kolay sürümü ile birlikte cildinizde uzun süre kalarak gün boyunca sizinle olacaktır. Sık sık kuru ve temiz cilde uygulayınız.

 

 

1103118

Farmasi El ve Vücut Losyonu Aloe Vera Su Yosunu 

Denizden gelen mucizeyi bütün vücudunuzda hissedin. Suyun canlandırıcı hissi ve ferahlığı için özel geliştirilmiş yosun ve aloe vera özü formülü ile eşsiz deneyimi yaşayacaksınız.Cildinizin parlaklığını arttırır ve nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.Kuru ve temiz cilde uygulayın günlük kullanıma uygundur.

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

 

farmasikayitformu17

Temsilci Olun