Farmasi Bal Keçi Sütü ve Bademli Serisi!

345

sütlü

Farmasi ürünleri
Paraben içermez
Triclosan içermez
Etil alkol içermez
Alerji riski içermez
Yapay nemlendirici içermez
Hayvansal madde içermez
Nikel testi yapılır
Dermayolojik olarak test edilir
Hayvanlar üzerinde test edilmez
Farmasi laboratuvarlarında üretilir

http://www.farmasizinciri.com/sertifikalarimiz/ bakınız

Farmasi Bal Keçi Sütü ve Bademli Serisi

Geçmişten günümüze gelen güzellik sırrı

Muhteşem yumuşaklığı cildinizde ve saçlarınızda farkedeceksiniz

 

1108114

Farmasi Şampuan Bal Keçi Sütü ve Bademli 

Farmasi laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Milkey Şampuan içerdiği Keçi sütü ile saç diplerindeki bakterilere karşı savaşarak,cildi ölü hücrelerden arındırırken saç köklerinin nefes almasını ve beslenmesini sağlar. Doğal keçi sütü, bal özü ve badem yağı ile harmanlanmış bu özel formül saçlarınıza kremsi bir yumuşaklık ve canlılık verir. Protein Kompleks ile sağlıklı, parlak ve yumuşak tutar.Silikon içermeyen formülüyle saçınızı ağırlaştırmadan bakım yapar.

Kullanımı: Islak saç ve saç derisine uygulayın. Masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın. Gerekirse tekrar uygulayın.

 

1103112

Farmasi Duş Jeli Bal Keçi Sütü ve Bademli 

Farmasi Laboratuarlarında özel olarak geliştirilmiş Milkey Duş Jeli, Doğal keçi sütü, bal özü ve badem yağı ile harmanlanmış özel formülü sayesindecildinizi güzelleştirir ve ipeksi bir bakım sağlar. Hoş kokusuyla banyo keyfine keyif katarken cildinizi gün boyu yumuşacık ve pürüzsüz hissetmenizi sağlar.

Kullanımı: Elinize veya bir süngerin üzerine bir miktar duş jelini dökün, ıslak cildin üzerinde masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın.

 

1109051

Farmasi Lİkit Sabun Bal Keçi Sütü ve Bademli Köpük 

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Milkey Köpük Likit Sabun, el ve yüz temizliğinde güvenle kullanılabilir. Hassas ciltlerin ve çocukların kullanıma uygundur. Yoğun, kolaylıkla yayılan ve durulanan köpüğü sayesinde kullanıcısına zamandan, enerjiden ve sudan tasarruf yaptırır. Bitkisel nemlendiriciler ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi yumuşacık yaparken, hoş kokusuyla keyifli bir kulanım sağlar, ipeksi bir his bırakır.Doğal keçi sütü, bal özü ve badem yağı ile harmanlanmış özelformülü sayesindeipeksi bir görünüm sağlar.

Kullanımı: Bir miktar köpük likit sabunu avucunuza sıkın, köpürtün ve iyice durulayın.

 

1109047

Farmasi Likit Sabun Bal Keçi Sütü ve Bademli 

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Milkey Likit El Sabunu, el ve yüz temizliğinde güvenle kullanılabilir. Hassas ciltlerin ve çocukların kullanıma uygundur. Gliserin ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi yumuşacık yaparken, hoş kokusuyla keyifli bir kullanım sağlar. Doğal keçi sütü, bal özü ve badem yağı ile harmanlanmış özel formülü sayesindecildinizin kurumasını engeller.Kullanımı: Bir miktar sıvı sabunu avucunuza sıkın, köpürtün ve iyice durulayın.

 

1109055

Farmasi El Kremi Bal Keçi Sütü ve Bademli 

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Milkey El Kremi,cildinizin doğal yollarla yumuşak ve pürüzsüz olması için Keçi Sütü ile zenginleştirilmiştir. Keçi Sütü, ellerinizin uzun süre nem ihtiyacını karşılarken, cildi yeniler ve yatıştırmaya yardım eder.Bal ve badem özleriyle harmanlanan bu özel formül cildinize eşsiz bir bakım sağlar. Hafif formülü ile kolayca emilir.

Kullanımı: Temiz ve kuru cilde hafif dairesel hareketler ile krem emilene kadar uygulanır.

 

1103116

Farmasi El ve Vücut Losyonu Bal Keçi Sütü ve Bademli 

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Milkey El ve Vücut Losyonu, cildinizin doğal yollarla yumuşak ve pürüzsüz olması için Keçi Sütü ile zenginleştirilmiştir. Keçi Sütü, cildin elastikiyetini ve yumuşaklığını korur, uzun süre nem ihtiyacını karşılar, cildi yeniler ve yatıştırmaya yardım eder. Bal ve badem özleriyle harmanlanan bu özel formül cildinize eşsiz bir bakım sağlar. Hafif formülü ile kolayca emilir. Günlük kullanımı önerilir. Kullanımı: İyi bir sonuç için banyo ve el yıkama sonrasında cildinize hafif dairesel hareketler ile losyon emilene kadar uygulayın

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz

Temsilci Olun