Farmasi Başlangıç Paketi

1610

Farmasi Başlangıç Paketi

0549 794 9561 Farmasi Üyelik İletişim

Farmasi başlangıç paketi nedir? Farmasi başlangıç paketini nasıl alırım? Farmasi başlangıç paketi nde hangi farmasi ürünleri var? Farmasi başlangıç paketini almak zorunlu mu? Bu sorulara gelin hep beraber yanıt arayalım..

Farmasi başlangıç paketi nedir?

Farmasi başlangıç paketi farmasi ye girmeye karar vermiş ister farmasi ürünlerini indirimli almak istesin isterse satışını yaparak gelir elde etmek niyetinde olsun farketmiyor. Farmasi kozmetik şirketi bu güzel imkanı yeni kayıt olan herkese sunuyor.

Farmasi kozmetik in Farmasi başlangıç paketini yeni üyeleri için özel belirleyip hazırladığını artık biliyoruz gelelim ikinci aşamaya

Farmasi başlangıç paketini nasıl alırım?

Farmasi üyelik kayıt formunu eksiksiz doldurduk. Farmasi kullanıcı adımız ve şifremiz telefonumuza sms olarak geldi. Farmasi kozmetik e üye olduk ve ilk siparişimizi vermeye hazırız. İhtiyaçlarımızı belirledik. Farmasi kozmetik ten gelen kullanıcı adımız ve şifremizi kullanarak sayfamıza giriş yaptık. Belirlediğimiz farmasi ürünleri ni sepete attığımızda farmasi başlangıç paketi otomatik olarak sepetimize yansıyacaktır.

Farmasi başlangıç paketi nde hangi farmasi ürünleri var?

Farmasi başlangıç paketinin içeriği stok durumuna göre değişiklik gösterebiliyor. Örn: görselde farmasi aloe vera misvaklı diş macunu var. Farmasi aloe vera misvaklı diş macunu tükendiğinde yerine diğer farmasi diş macunları ndan bir adet geliyor. Ürün değişebiliyor ama kendi kategorisi içinde oluyor.

Farmasi başlangıç paketinde bulunan ürünler:

1 adet Farmasi diş macunu

”      ”  Farmasi maskara

”       ”  Farmasi ruj

”        ” Farmasi parfüm

”       ”  Farmasi temizlik ürünü

”      ”  Farmasi Dr Cevdet Tuna ürünü

2 adet farmasi kataloğu

toplamda 206 tl değerindeki 8 ürün için sadece 39.99tl ödüyorsunuz. Tasarrufunuz ne kadar oluyor düşünsenize. Bu muhteşem birşey .

Farmasi başlangıç paketini almak zorunlu mu?

Farmasi başlangıç paketini almak tabii ki zorunlu değil. İstemiyorsanız sepetinizden çıkarabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini 130 ülkede 350 milyonu aşkın kişi kullanıyor. Sizde  farmasi ürünlerine indirimli ulaşmak yada satışını yaparak para kazanmak için farmasi üyelik kayıt formunu eksiksiz doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Temsilci Olun