Farmasi Bitkisel Floridsiz Diş Macunları!

8631

 

Farmasi Bitkisel Floridsiz Diş Macunları!

ABD’de satılan Colgate ürünlerinde şu uyarı notu yer alıyor:

‘Eğer çocuğunuzun diş macunundan yemiş olduğunu fark ederseniz, derhal yakınınızdaki zehirlenme istasyonuna götürün ve doktorunuz ile temasa geçin.’

Bu uyarı notu diğer ülkelerde ‘Çocuğunuzun dişini fırçalarken macunu yutmamasına özen gösterin ve 7 yaşın altındaki çocuklara çok az miktarda diş macunu verin’ olarak değişiyor.

NEDEN Mİ?

MUSLUK SUYUNDAKİ  KLOR; DİŞ MACUNU, DEODERANT, SABUN, LOSYON, KREM VE DETERJANLARDA KULLANILAN KİMYASALLARLA  BİRLEŞTİĞİNDE ÖLÜMCÜL OLABİLİYOR!

Çünkü;

1)Aile boyu diş macunu olarak nitelendirilen ürünlerin içindeki florid,  12-13 kilolardaki bir çocuğun ölümüne sebep olmaya yeterlidir.

2)Florid günümüze kadar insan davranışlarını ve ruhi durumunu değiştirmek için kullanılmıştır halen de kullanılmaktadır.

3)Florid, medikal olarak protoplazmik zehir olarak sınıflandırılmıştır bundan dolayı kemirgenleri öldürmek için kullanılmaktadır.

4)Bireyler tarafından florid kullanımı, kanser ölümlerini arttırmaktadır.

5)Florid insanlar üzerinde bozulmaya ve çürümeye neden olmaktadır.

6)Şu ana kadar hiçbir bilimsel araştırma ağızda çalkalanmak veya tablet olarak tüketilmek suretiyle alınan floridin güvenli olduğunu göstermemiştir.

7)Diş macunlarının ve okullar için hazırlanmış gargara paketlerinin alüminyum ile kaplanmış olması vücuda olan etkisini katlamaktadır.

8)Floridleme, bu asırda ortaya konulan en büyük bilimsel sahtekarlıktır.

FLORİD HAYATIMIZA NASIL GİRDİ?

20. yüzyılın ikinci yarısında kapitalizmin bu zehirli atığın depolama maliyetinden kurtulmak için ‘ floridli diş macunları’ masalını ortaya atmış, başta ABD olmak üzere dünya çapında bir dizi üniversitenin diş hekimliği ve halk sağlığı bölümlerinde diş sağlığı için floridin faydaları üzerine araştırmalar yönlendirmiş ve sonuçta her ülkede floridli diş macunları diş hekimleri kuruluşlarının onayını almıştır.

FLORİD NEDİR?

Sodyum florid ya da fare zehiri:

19. yüzyılda yaygın deyimle ‘’şeytan zehiri’’ olarak bilinen sodyum florid fare zehiri olarak kullanılıyordu

bir çok endüstri kolunun atık ürünü olan ve sodyum silikoflorid ile birlikte elde edilen alüminyum üretimi endüstrisinin bir atığıdır.

Depolanması oldukça güçtür.

Denizlerin dibinde depolandığında milyonlarca balığın ve deniz canlısının ölümüne neden olmakta,

eğer toprağa depolanırsa nehirlere ve yeraltı sularına karışmakta ve toprağı zehirlemektedir.

Metali yeme özelliği de bulunduğu için sodyum floridin depolanması için üretilen konteynırlar oldukça pahalıya mal olmaktadır

Diş Macunlarında Kullanılan Fluorid in Zararları

Arsenikten 15 kat daha kuvvetli

Dünyadaki kanser oranının en yüksek olduğu Amerika’da içme sularına florid tatbik edilen bölgelerde kanser oranının iki hatta üç kat daha fazla olduğu ve bu oranın nükleer santral bölgelerinde kansere yakalanma risk oranı ile eşdeğer olduğu da açıklanan bir diğer bilgi. Sodyum florid, diş macununun yanı sıra bir de içme suyu ile alındığında vücutta büyük bir tahribata neden oluyor.

Damarlar, sinir sistemi, kemik yapısı ve dişlerde ağır bir tahribat gerçekleştiriyor.

Florid Nazi kamplarında

Florid, semap olarak bilinen ilaç üretiminde kullanılan bir malzemeyi içeriyor. Bu ise floridin üretimiyle, sarin ve soman olarak bilinen sinir gazlarının üretimini mümkün kılıyor. Bu üretimin geliştirilmesi ise 2. Dünya savaşı sırasında Hitler Almanyası’nda Yahudileri yok etmek için Zyklon B adındaki gazı üreten Alman kimya fabrikası LG. Farben’de gerçekleştiriliyor.

Nazi bilim insanları floridin içme suyuna karıştırılması için ilk deneyleri gerçekleştiriyor. Bu deneylerde içme suyundaki floridin beynin belli bir bölgesini uyuşturduğunu ve bireyin direnme gücünü kırdığını tespit ediyorlar. Bu keşiften sonra florid, Nazi toplama kamplarındaki içme sularına karıştırılıyor.

FLORİDİN DİĞER ETKİLERİ

Müzmin(kronik) yüksek seviyede aşırı florid iskelet fluorosisine yol açabilir. İskelet fluorosisinde florid birçok yıl boyunca ilerledikçe kemikde birikir. İskelet fluorosisinin ilk belirtileri eklem yerlerinde sertliklerin ve ağrıların oluşmasıdır. Ağır durumlarda kemik yapısı değişir ve ek yerleri kireçlenebilir.

Vahim(akut) yüksek seviyedeki aşırı florid karın boşluğunda ani ağrılara, aşırı tükrük salgısına, mide bulantısına ve kusmalara neden olur. Nöbetler ve kas spazmaları meydana gelebilir.

Akut veya kronik yüksek seviyede aşırı florid ekseriya çok yönlü kaynaklara bağlı olarak gelişir. Floridlenmiş sular, gıdalar, solunan hava ve aşırı kullanılan diş macunları müştereken rol oynarlar.

FARMASİ FLORİDSİZ DİŞ MACUNU ÜRETİYOR!

Farmasi Bitkisel Floridsiz Diş Macunları!

Farmasi Kozmetik ürünleri arasında yer alan bitkisel ve floridsiz farmasi diş macunları büyük rağbet görüyor.

 1113004Farmasi Aloevera Misvak Diş Macunu 

MİSVAK & ALOE VERA & ÇAY AĞACI & GİNSENG & KARBONAT etkisiyle;

*Diş çürüklerini ve diş eti problemlerini önlemeye yardımcı olur

*Ağız kokusu ve diş lekelerini yok etmeye yarar

*Sağlıklı beyaz dişlere kavuşturur

*Ferah bir nefes sağlar

*Tartar oluşumunu , sigara kahve kokularını engellemeye yardımcı olur

 1113005Farmasi Aloevera Diş Macunu

ALOE VERA & ÇAY AĞACI & AT KESTANESİ & DOĞAL SİLİKA & MENTOL etkisiyle;

*Ağız ve diş problemlerine karşı koruyucu etki gösterir

*Bakteri ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur

*Kötü nefes oluşumunu da engeller

*Doğal beyazlatıcı ile uzun süre korumaya yardımcı olur

 

1113006Farmasi  7 Etkili Diş Macunu Advanced

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Advanced Care Diş Macunu, 7 etkili formülüyle daha sağlıklı ve parlak dişlerin oluşumuna yardımcı olur. Kalsiyum karbonatla derinlemesine temizler ve beyazlatmaya yardımcı olur, Limon ekstraktı ile nazikçe parlatır. Adaçayı ve çay ağacı yağıyla bakteri ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Papatya ekstraktı ile diş hassasiyetini azaltır. İçeriğindeki mineral tuzlarla diş minesini korur, mentolle nefesinizi ferahlatır

  

1107567Farmasi  Aloevera Zencefil Diş  Macunu    Vitalizing

Paraben florid ve triclosan içermeyen iki kat çay ağacı özü iki kat zencefil özü   ile kuvvetlendirilmiş özel formül.

Farmasi laboratuvarlarında özel olarak geliştirilen Eurofresh Vitalizing Diş Macunu, formülündeki extra yoğun bitki özleri sayesinde, dişlerinizin daha güçlü, dişetlerinizin daha sağlıklı olmasını sağlar.  Çay ağacı özü,anti-viral anti-bakteriyel anti-septic etkileri sebebiyle ağız sağlığının korunmasına yardımcı olur. ağızda bulunan bakteri plağının oluşmasını engeller. Aloe vera özü, diş etlerinizi güçlendirir, nefesinizi tazeler.Anti – mikrobiyal etkileri ile ağız içi hijyen sağlar. Formülündeki Zencefil özü sayesinde de diş ve dişetleriniz daha canlı, daha sağlıklı görünür.İltihap önleyici etkisi bulunan zencefil ağız kokularını önlerken ağız sağlığının korunmasına da yardımcı olur.

 

1107568Farmasi Repairing Aloevera Misvak Diş Macunu 

Paraben florid ve triclosan içermeyen iki kat çay ağacı özü iki kat misvak özü iki kat aloevera ile kuvvetlendirilmiş özel formül.

Farmasi laboratuvarlarında özel olarak geliştirilen Eurofresh Repairing Diş Macunu, formülündeki extra yoğun bitki özleri sayesinde nefesinizin daha ferah ve gülüşlerinizin daha beyaz olmasını sağlar.

İçeriğindeki extra yoğun misvak ile ağızda oluşan kötü kokuları giderir ve dişlerinizin daha beyaz olmasına yardımcı olur. İslam kültüründe yüzyıllar boyunca diş fırçası olarak kullanılmıştır.Araştırmalar sonucu misvağın ağızda antiseptik diş etlerini sıkılaştırıcı enzim azaltıcı etkileri ispatlanmıştır.Çay ağacı özü,anti-viral anti-bakteriyel anti-septic etkileri sebebiyle ağız sağlığının korunmasına yardımcı olur. Ağızda bulunan bakteri plağının oluşmasını engeller. Aloe vera özü, diş etlerinizi güçlendirir, nefesinizi tazeler.Anti – mikrobiyal etkileri ile ağız içi hijyen sağlar.

 

1113001 Farmasi Hassas Dişler ve Çocuklar İçin Çay Ağacı Özlü ve Çilekli Diş Macunu

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Eurofresh Sensitive, içeriğindeki Çilek aroması ve        Çay Ağacı yağı ile dişlerin çürüklere karşı korunmasına ve güçlenmesine yardımcı olur. Sles ve Florid içermeyen hassas formülüyle çocukların kullanımı için    uygundur.                                                                SLES (sodyum lauret sülfat) İÇERMEZ! FLORÜR  İÇERMEZ!

*Diş hassasiyetini azaltmaya yardımcı olur

*Diş ve diş etlerini tahriş etmeden temizler

*Çocukların kullanımı için uygundur

*Çay ağacı özüyle antibakteriyel temizlik sağlar

DİŞ MACUNLARIMIZIN FDA STANDARDINI VE ÜSTÜN KALİTESİNİ GÖSTEREN BELGEMİZİ http://http://www.farmasizinciri.com/farmasi-sertifikalari/  İNCELEYEBİLİRSİNİZ…

SAĞLIĞINIZ İÇİN FARMASİ ÜRÜNLERİ KULLANINIZ VE SEVDİKLERİNİZE KULLANDIRINIZ…

Ürünlerinizi indirimli almak için  farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.

Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.

0549 794 9561 nolu hattımızdan Farmasi Altın Müdürümüz Çiğdem Kurtoğlu ile irtibata geçebilirsiniz hattımız whatsapp uyumludur

Sitemizden form doldurarak üyeliğinizi gerçekleştirdiğinizde kataloğunuzu adresinize ücretsiz gönderiyoruz

e-mail: cigdem.kurtoglu@farmasiturkiye.net

 

 

 

 

Temsilci Olun