Farmasi Çay Ağacı Balm Yorumları

99

Farmasi Çay Ağacı Balm Yorumları 

farmasizinciri5

KULLANICI YORUMU

Farmasi Çay Ağacı Balm Yorumları

Ürün inanılmaz tatlı bir ambalajda ve balm olarak yani katı yağ olarak geliyor.
Hem dudak nemlendiricisi hem de cilde direk uygulanabiliyor.
Peki ben neden sevdim? Tedavide olduğumdan abuk sabuk zamanlarda,olmadık yerlerde minik sivilcelerim çıkabiliyor.Bir gece alnımda sivri kırmızı bir sivilcem çıktı.Hani sonradan ucu beyaz yağa dönenlerden.Bende ne yapsam ne etsem derken,çay ağacı yağının etkilerini önceden bildiğimden hadi bir deneyeyim dedim.Cildimi temizledikten sonra parmağımla ısıtarak çok az bir miktar pıt pıtladım sivilcemin üzerine.

Bu kısmı abartı gelmesin! Birkaç saat sonra cildimde sivrilen o sivilce tamamen yok olmuştu ve yerinde sadece minik bir pembelik vardı.Hatta elimle elleyip test ettim bir pürüz var mı,sivilce bu sürede nasıl iner diye,dümdüzdü kesinlikle tamamen inmiş ve yok olmuştu.Sonra tabi yine inanmadım zaten o küçüktü kendi kendine geçmiştir dedim.
Ergenlik döneminde olan kardeşimin daha büyük ve ağrıyan kızarık bir sivilcesine sürdüm.Ertesi sabah ne ağrı vardı ne de sivilce yerindeydi.İşte biz bunu fark ettiğimiz günden beri resmen bu balm’ı yiyoruz.Herkes de aynı etkiyi yapar mı her sivilceyi indirir mi bilemem ama grip olan babamın burun kenarlarından,annemin uçuğundan,kardeşim ve benim anlamsız sivilcelerine kadar hepsini maksimum bir günde geçirdi.
Sanırım bu ürünün sloganı sadece şu olabilir; Zoru başarabilirim,imkansız zaman alır! Dediğim gibi dört farklı insanın,dört farklı sorununda aynı başarıyı gösteren bir ürün benim için mucizeler kutusuna gider
Gönül rahatlığıyla Farmasi Çay Ağacı Balm’ına da minik mucizem etiketini yapıştırabilirim.
Çok daha pratik ve gün içinde nelere PARA VERMİYORUM mantığıyla sürekli alacağım hatta çevrem de bir sürü kişiye de aldırdım

VE herkes ÇOK MEMNUN

 

Whatsapp 0549 794 9561

cigdem.kurtoglu@farmasiturkiye.net

 

farmasikayitformu17

Temsilci Olun