Farmasi CC Krem!

3340

1104060 

Farmasi CC Krem!

CC KREM

Avrupa’dan sonra sadece Farmasi Kozmetik ile artık Türkiye’de. Cildinizde gün boyu nem,ipeksi bir cilt güzelliğine sahip olabilirsiniz.

BB kremlerin tahtını sallayacak CC kremler derin ve sessizden geliyorlar!

CC krem nedir, CC kremin özellikleri nelerdir, BB kremle CC kremin arasındaki farklar nedir.

Dünyadaki BB krem çılgınlığı henüz hız kaybetmemişken şimdi bir de farmasi CC kremle tanıştık. Neredeyse dünyadaki tüm kozmetik markaları bir BB krem piyasaya sürmek için aylarca uğraştı, bazı markalarınki çok beğenilip şimdiden efsaneler arasındaki yerini aldı. Tüm bu koşuşturmaların ardından şimdiyse farmasi CC kremin zamanı geldi!

CC krem nedir?

CC, İngilizce “Color Correcting” teriminin kısaltması ve renk düzgünleştirici anlamına geliyor. BB kremin geliştirilmiş hali olan bu kremin en ayırt edici özelliği daha hafif olması. Yağlı ciltler tarafından rahatlıkla kullanılabilen krem, güneş koruması sağlıyor, nemlendiriyor aynı zamanda bir fondöten misali cilt tonunu eşitliyor.

BB kreme kıyasla daha besleyici içeriklere sahip CC kremler, daha etkili bir kapatıcılık sağlıyor. Yüksek SPF koruması sayesinde UVA ve UVB ışınlarına karşı daha güçlü bir koruma sunuyor.

Ultra hafif formülüyle gözenekleri tıkamadan cilt kusurlarını mükemmel kapatır, içerisindeki macademia özü ile gün boyu nemlendirir. Multimineral cildin direncini artırırken, Vitamin B3 ve Vitamin C cilt tonunu düzenlemeye ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Yulaf özü cildi besleyerek onarmaya yardımcı olur. SPF 25 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumaya destek olur. İpek protein sayesinde yumuşacık bir cilt sağlar. Kolajen ve Argan Yağı ile mimik ve yaşlılık çizgilerini azaltmaya yardımcı olur.

Yağlı ciltlerde de kullanılabilen krem güneş koruması sağlıyor , nemlendiriyor aynı zamanda bir fondöten gibi cilt tonunu eşitliyor. Gözenekleri tıkamadan ekstra kamuflaj etkisi ,ekstra nemlendirme , ekstra güneş koruması, ekstra cilt tonu düzenleyici bu kremi  Farmasi danışmanlarına %33indirimli alma olanağı sağlıyor. Etkilerini içerik olarak incelersek:

1. ETKİ : Multimineral sayesinde cilt direncinde artış gösteriyor.

2. ETKİ : Vitamin B3  doğal bir parlaklık sağlıyor.

3. ETKİ : Macedemia Özü gün boyu cildi nemli tutuyor.

4. ETKİ: Yulaf Özü besleme ve onarıma yardımcı oluyor.

5. ETKİ : SPF25 güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı daha  güçlü bir koruma sağlıyor.

6. ETKİ : İpek Protein ipeksi bir cilt görünümü kazandırıyor.

7. ETKİ : Kolajen ve Argan Yağı ciltte Anti- Aging etkisini arttırıyor.

8. ETKİ : Vitamin C cilt tonunu düzenliyor.

Kullanımı: Kremi temiz yüze küçük dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın.

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğu muzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun