Farmasi Cilt Bakım Klavuzu

1132

Farmasi Cilt Bakım Klavuzu

 

Farklı cilt tiplerine özel çözümler sunabilmeniz için sahada en güvenilir rehberiniz. Dr C Tuna cilt bakım kılavuzu artık satışta farmasiden yapacağınız her alışverişte kampanyalar bölümünden cilt bakım kılavuzu kitapçığını alabilirsiniz

Bir adet cilt bakım kılavuzu 1.99 TL,

3 adet cilt bakım kılavuzu 5.91 TL,

5 adet cilt bakım kılavuzu 9.46 TL,

10 adet cilt bakım kılavuzu 18.26 TL,

25 adet cilt bakım kılavuzu 46.19 TL,

50 adet cilt bakım kılavuzu 90.23 TL  karşılığında  tekli yada çoklu olarak satın alabilirsiniz.

Farmasinin satışa sunduğu Dr C Tuna cilt bakım kılavuzu içerisinde

Dr C Tuna Age reversist cilt bakım seti, Dr C Tuna aktif karbon serisi, Dr  C Tuna aynısefa ürünleri, Dr C Tuna çay ağacı ürünleri, Dr C Tuna aydınlatıcı krem ve sabunu, Dr C Tuna Aloe vera cilt bakım ürünleri nin kullanımları hakkında bilgiler bulacaksınız

Farmasi üyelik formunu doldurduğunuzda indirimli alışveriş şifreniz telefonunuza SMS olarak ücretsiz gönderilir. Şifrenizi aldıktan sonra %40 indirimden yararlanabilirsiniz. Farmasi ürünlerini çevrenize öneride bulunarak satışını yaptığınızda para kazanırsınız.

Farmasi ye Daha önce üye olmuş ve kaydınız askıya alınmış ise kayıt güncelleme için platin direktörümüz Çiğdem Kurtoğlu ile irtibata geçebilirsiniz.

Farmasi girişimcisi olup tüm hediye ve kampanyalardan yararlanabilmeniz için üyelik formunu eksiksiz doldurmalısınız.  Mayıs haziran  kataloğu ve numuneleri Aras Kargo ile ücretsiz olarak adresinize gönderiyor olacak.

Çiğdem Kurtoğlu

0549 794 95 61

Temsilci Olun