Farmasi Dekolte Bakım Kremi

217

 

1103101

Farmasi  Dekolte Bakım Kremi

Dr. C.Tuna  Boyun ve Dekolte Kremi ile pürüzsüz ve düzgün bir görünüm artık hayal değil!

Farmasi dekolte bakım kremi yaşa bağlı olarak boyun kısmındaki sarkmalarda etkili bir üründür.Formülünde bulunan silis yönünden zengin at kuyruğu ekstratı bağ dokularının sıkılaşıp güçlenmesine yardımcı olmaktadır.İçeriğindeki soya kolajen ve argan yağı ise cildin nem kazanarak güçlenmesine destek olur.

  • Soya
  • Kolajen
  • At Kuyruğu Ekstratı
  • Argan Yağı

3100022  Argan yağı erken yaşlanmaya karşı koruyarak, ince çizgileri ve kırışıklıkların oluşumunu yavaşlatır. Doğal nem sağlayarak cildin parlak, pürüzsüz ve temiz görünmesini sağlar. Kuru ve yıpranmış saçlar için güçlü nemlendirici etkileri ile ve kıvırcık saçları sakinleştirerek güzel bir görünüm sağlar.

 

 

3100256  Soya kurutucu özellikleri yağ dengesini sağlar ve cilde sağlıklı bir parlaklık sağlayan ve koruyan A ve E vitamini içerir.

 

 

 

 

3100478  Kollajen cildi dış darbelere karşı güçlü bir şekilde korur. Vücut ısısını ve kan akışını dengeler. Cildi yaşlanma etkilerine karşı korur.

 

 

 

*En iyi etkiyi almak için Farmasi İpek Kesenin üzerine sürüp vücudunuzda dairesel hareketlerle masaj uygulayınız.

Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes farmasi üyelik  için başvurabilir. Farmasi danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  üyesi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

“Farmasi Kozmetik” danışmanı olursanız, Ne kaybedersiniz, Hiç Bir şey!

Farmasi Fırsatlarını Kaçırmamak için hemen farmasi  üyelik formunu doldurun kazanç kapısını aralayın!

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile Farmasi Temsilcisi Olun.

Temsilci Olun