Farmasi Diş Macunu Seti!

224

paketfarmasizinciri

Farmasi Diş Macunu Seti!

6’LI 25GR x 6 adet

Farmasi aralık ayında çok beğenilen diş macunlarında sürpriz bir paketle karşımızda.Pakette  farmasi diş macunu çeşitleri mevcut.Deneyin size uygun farmasi diş macunu nuzu seçin.Üstelik  tahmininizden çok  uygun fiyatla.

Eurofresh Whitening, dişleri nazikçe beyazlatırken plak oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Eurofresh Aloegel, içerisindeki mentol sayesinde nefesinize ferahlık verir ve ağız kokularını engeller. Eurofresh Vitalizing, uzun süreli ferahlık verir ve ağız içi hijyenine yardımcı olur. Eurofresh Repairing, içeriğindeki misvak ile ağız sağlığının korunmasına yardımcı olur. Eurofresh Advanced Care, sağladığı 7 muhteşem etki ile komple ağız bakıma sunar. Eurofresh Sensitive, çocuklar için geliştirilmiş özel formülü ile dişleri çürüklere karşı korur.Farmasi diş macunları genel bilgi için

http://www.farmasizinciri.com/farmasi-floridsiz-bitkisel-dis-macunlari/ bakınız

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun