Farmasi Dr.C.Tuna Akne Set!

500

sivilce_nasil_tedavi_edilir

Sivilce Akne nedir?

Genellikle hormonal, mikrobik, kalıtsal ya da ruhsal etkenlerden kaynaklanabilen, sık rastlanan bir deri hastalığıdır.

Ergenlik döneminin ilk yıllarında en sık görülen deri hastalığı halk arasında ergenlik sivilcesi olarak bilinen değişken biçimli gençlik aknesi ya da akne vulgaristir. Özellikle yüzün yanak, alın ve çene bölümleriyle omuzlarda belirgin olan bu sivilceler göbeğin alt bölümünde görülmez. Hastalığın iyileşme ve kötüleşme dönemleri ile kronik bir gidişi vardır.

Eğer ciltte bulunan gözenekler sebum ve ölü deri hücreleriyle dolar ve tıkanırsa bakterilerde üremek için fırsat bulur.Farklı büyüklükte ve sertlikte sivilceler oluşur.Oluşan cerahat içinde sebum ölü deri hücreleri ve bakteriler bulunur.

Sizi rahatsız eden sivilce sorunlarınız için aşağıdaki basit öneriler size fayda sağlayarak çözüme ulaştıracaktır.

 

Farmasi Dr.C.Tuna Akne Set

Kusursuz bir cilt için 4 sihirli adım

1104054

1.TEMİZLEME

anti akne temizleme jeli içeriğindeki söğüt kabuğu özü ve salisilik asit ile cilt yağını azaltmaya kontrol etmeye ve gözenekleri temizlemeye yardımcı olur.

Anti akne temizleme jeli, akneye, siyah noktalara ve lekelere karşı etkilidir. Akne oluşumunu engellemeye yardımcıdır ve derinlemesine temizlik sağlar. Söğüt kabuğu Özü ve Salisilik Asit ile zenginleştirilmiş formülü ile, akne oluşumunu azaltmada, cilt yağını kontrol altında tutmada ve gözenekleri temizlemede etkili rol oynar.

Kullanım Talimatı. Bir miktar jeli, ıslak cildinize uygulayın ve köpürtün. Masaj yaparak bol suyla durulayın, cildinizi kurulayın.

 

1104055

2.ARINDIRMA

Anti akne arındırıcı tonik ciltteki ölü deri hücrelerini uzaklaştırırken salisilik asit içeriği ile kirleri temizler.Temiz ve parlak bir cilt bırakır.

Arındırıcı özellikleri olan Anti-Akne arındırıcı tonik, yağlı ve leke eğilimli ciltleri arındırmak için formüle edilmiştir. Temiz, berrak ve parlak cilt bırakarak, yağ ve ölü deri hücreleri uzaklaştırmaya yardımcı olur. Salisilik asit içeriği nedeniyle, cilt kirleri temizlenmesine destek olur.

Kullanım Talimatı: Akne temizleme Jeli ile cildinizi temizledikten hemen sonra kullanın, bir pamuk yardımıcıyla cildinize uygulayın. Aynı pamuğu tekrar kullanmayın.

 

1104056

3.NEMLENDİRME

Anti akne gündüz kremi salisilik asit içeriği ve özel geliştirilmiş formülü ile cilde gün boyu gerekli nemi sağlarken saf ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Anti Akne Gündüz kremi, hafif formülüyle cildinize ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken, içerisindeki Salisilik Asit ile sivilce ve lekeleri önlemeye yardımcı olur.Cildi nemlendirmeye ve nem PH dengesini korumaya destek olur. Cildin daha sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlar.

Kullanım Talimatı : Bir miktar akne gündüz kremi, yüzünüze masaj yaparak uygulayın

 

1104062

4.YATIŞTIRMA

Anti akne gece kremi söğüt kabuğu özü ve salisilik asit ile zenginleştirilmiş özel formül gece boyu akne kontrolü sağlar ve cilt için gerekli nem dengesini kurar.

Anti-Akne Gece Kremi, hafif formülüyle tüm gece boyunca akneleri kontrol altında tutmaya yardımcı olur ve cildi nemlendirir. Söğüt kabuğu özü ve salisilik asitle zenginleştirilmiş formülü cildinizin saf ve sağlıklı görünmesine yardım eder.

Kullanım Talimati: Cildi nemlendirmek için yüz bölgenize bir miktar uygulayın.

NOT:ürünlerimizi tek tek, ikili set yada 4 lü tam set olarak alabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini %33 indirimli alabilir yada %33 karla satışını yapabilirsiniz.Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi temsilcisi olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile Farmasi Temsilcisi Olun.

Temsilci Olun