Farmasi Duş Jeli Man Serisi!

150

duş jelifarmasizinciri

Farmasi Duş Jeli Man Serisi!

Farmasi den erkeklere özel yepyeni duş jelleri..Çok yakında

sport Farmasi duş jeli X-Sport , Farmasi Laboratuvarlarında erkek cildi için özel olarak geliştirilmiştir. Gün boyu üzerinizde kalacak bu çekici ve erkeksi koku ile kendinizi yenileyin. Kolayca durulanan formülü ile X-Sport, günün tüm yorgunluğunu üzerinizden alır. Ginseng özü ile erkeksi hislerinizi arttırır. İçeriğindeki mentol ile yoğun serinliği hissedebilirsiniz. Nane özleri cildinizi ferahlatır, Aloe Vera saçınızı ve cildinizi nemlendirir.

 

 

 

 

enerjyFarmasi duş jeli Pure Energy , Farmasi Laboratuvarlarında erkek cildi için özel olarak geliştirilmiştir. Gün boyu üzerinizde kalacak bu çekici ve erkeksi koku ile kendinizi tazeleyin. Kolayca durulanan formülü ile Pure Energy duş jeli günün tüm yorgunluğunu üzerinizden alır. Keçiboynuzu özü ile erkeksi hislerinizi arttırır. İçeriğindeki mentol ile yoğun serinliği hissedebilirsiniz. Enerji veren kokusunu gün boyu hissederken, Aloe Vera ile saçınızı ve cildinizi nemlendirir.

 

 

 

 

magic

Farmasi duş jeli Cool Ice Magic , Farmasi Laboratuvarlarında erkek cildi için özel olarak geliştirilmiştir. Gün boyu üzerinizde kalacak bu çekici ve erkeksi koku ile kendinizi yatıştırın. Yoğun mentollü formülü ve kolayca durulanan yapısı ile günün tüm yorgunluğunu arındırırken sakinleştirir. Tribulus Terrentis özü erkeksi hislerinizi arttırır. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi Aloe Vera ile sağlar. Deniz mineralleri ile cildinizi besler.

 

 

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun