Farmasi Entegre Fabrikaları

341

capture-20130813-015024

Farmasi Entegre Fabrikaları

Farmasi ürünleri
Paraben içermez
Triclosan içermez
Etil alkol içermez
Alerji riski içermez
Yapay nemlendirici içermez
Hayvansal madde içermez
Nikel testi yapılır
Dermayolojik olarak test edilir
Hayvanlar üzerinde test edilmez
Farmasi laboratuvarlarında üretilir

Farmasi Enternasyonal, Tanalize Kozmetik bünyesinde 1946 yılında çalışma hayatına başlamış, 118 ülkeye ihracat lideri bir üretim kuruluştur. yelpazesinde 2.000’den fazla ürün barındıran, dünyada 350 milyondan fazla tüketiciye ulaşmış %100 Türk sermayeli bir şirkettir. Türk işçisinin gücü ile ISO 9001 standartlarında 40.000 m2 kapalı alanda kişisel bakım, bebek ürünleri, parfüm ve deodorant, hijyen ürünler, renkli kozmetik, vücut bakım, aksesuar ve özel üretim seriler ile milyonlarca tüketiciye hitap etmektedir.2010 yılında tüm deneyim ve avantajlarını, kendi ülke insanımızla paylaşma zamanının geldiğine  inanarak, 119. ülke olarak doğrudan satış sistemiyle ülkemizde faaliyet kararı almıştır. Böylece kendi işini kurmak isteyen girişimcilere doğru bir şirket ile çalışma fırsatı sunmuştur.. Farmasi her geçen gün kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini yenilikçi, dinamik ve profesyonellik ile birleştirerek, en kısa süre içerisinde Doğrudan satış sektöründe uluslararası platformda temsil etmeyi hedeflemektedir. Yeni trendleri ve ihtiyaçları önceden tespit ederek, sürekli kendisini yenileyerek %100 müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir. Geri dönüşüm yoluyla ambalaj plastik ve poşetlerini kendisi üretmektedir. Bacası olmayan bir fabrikadır.üretimi  tamamen doğa, hayvan ve insan sağlığını korumaya yöneliktir. Gmp (kaliteli ürün üretim), helal ürün(kimyasal kansolojen madde ve domuzdan elde edilen ürünleri bulundurmamak),iso-9001, tse belgeli ve sağlık bakanlığı onaylıdır. Amerikadan diş macunu üretim izni alabilen üç firmadan biridir.tüm ürünler dermatolojik testlerden geçmiştir. Farmasi hakkında yapılan bir ropörtajda genel müdür yardımcımız devrim hamaratların konuşması şöyledir:

‘’Helal kozmetikte Türkiye’de tek firma olduğumuzu  belirten Farmasi Kozmetik Genel Müdür Yardımcısı Devrim Hamaratlar, ürünlerde en iyi malzemeleri kullandıklarını söyledi. Hamaratlar, “65 yıllık bir firmayız ve 118 ülkede şu an varız. Sağlık Bakanlığı sertifikası olan tek firmayız. Ürünlerimizin tamamı bitkisel özlü olup, paraben ,silikon,triclosan,florid,sles gibi insan sağlığını tehdit eden kimyasallar  içermez. Orta Doğu’ya da çok ihracat yapıyoruz. Orta Doğu’daki vatandaşlarımız için helal kozmetik, onların bir nevi TSE’si gibi. Bu yüzden bizler de helal kozmetiğe ağırlık verdik. Bir de bünyemizde makyaj akademisi açacağız. Yaptıklarımız ve üretimlerimizle kozmetik devi bir firmayız.

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu ndan mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun