Farmasi Göz Farı Allık Kuaför Standı

112

far allık standı 290tl 

Farmasi Göz Farı Allık Kuaför Standı

Farmasinin kuaförlere sunduğu far allık standı. Kadifemsi yapıya sahip bu ürünler yapılan makyaja doğallık katarak cildi gün boyu nemlendirmeye devam edecek. Hassas göz çevresine rahatlıkla kullanabilir olması müşterilerinizin içinin rahatlamasına sebep olacak.Başka bir deyişle risk almamış olacaksınız.Ürünler:

FARMASİ MONO ALLIK: Fırça ile istenilen yüzeye sürülür.Kapatıcılık ve renk verme özelliği fazladır.

FARMASİ MONO FAR: Kapatıcılık özelliği yüksektir. Kuru kullanım için uygundur.Hafif ışıltılıdır.

FARMASİ 4LÜ FAR:Seçtiğiniz renk tonundaki en açık renk orta tonlar renklendirme olarak koyu tonlar ise gölgelendirme yapmak için kullanılır.

FARMASİ DANIŞMAN ALIŞ FİYATI:290TL (58 renk tonu adet fiyat 5tl)

Ürünlerimizin hepsi alerjik reaksiyonlara karşı dermatolojik testlerden düzenli olarak geçmekte olup sağlık bakanlığı onayı vardır.

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu ndan mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun