Farmasi Herbal Serisi

80

 

Farmasi Herbal Serisi

 

aikqz3hk22ddl5y0w9ycFarmasi Şampuan Tüm Saçlar İçin

Her saç tipine uygun günlük bakım şampuanı Arnica Montana, Biberiye Özü ve Provitamin B5 sayesinde saçları besler, onarır ve canlandırır. Arnica Montana saç köklerini güçlendirir. Aloe Vera saç diplerindeki yağın ve ölü derinin temizlenmesine ve saçların daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Doğal yağ dengesini sağlayarak kepek oluşumunu engeller. Provitamin B5 hasar görmüş saçları onarır, besler ve nemlendirir. Bu özel formül saçların elektriklenmesini önlemeye yardımcı olur.

 

2zxv5q0rzppx0gy6s6r5

Farmasi Herbal Şampuan Canlandırıcı&Onarıcı

Her saç tipine uygun ve sık kullanım için geliştirilmiş bakım şampuanı formülündeki zengin Bitki Özleri ve Vitamin Kompleksi ile saçı kökünden ucuna kadar besler ve güçlendirir. Kırılarak dökülmeyi önler, saçın uzamasını kolaylaştırır. Saça ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken, saç diplerini rahatlatarak, sağlıklı bir saç derisi oluşumunda etkilidir. Özel formülü ile saçı yumuşatır ve elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olur.

 

7qft9hi4ut5jafz41mw

 

Farmasi Şampuan Kuru Yıpranmış Ve Boyalı Saçlar

İçeriğindeki Orkide Otu, Buğday Proteini ve Provitamin B5 ile kuru, yıpranmış ve boyalı saçlara canlı ve parlak bir görünüm verir, aynı zamanda elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olur. Orkide Ekstraktı saçları derinlemesine nemlendirirken saç kırılmasını önler ve saça doğal bir ışıltı verir. Buğday proteini saçların yeniden yapılanmasını sağlar ve onarır, saçlara parlaklık kazandırır. Provitamin B5 saç köklerine nüfuz ederek, saçları nemlendirir. At Kestanesi ve Nar Özü saçları günlük yıpranmalara karşı korur ve boyalı saçlarda rengin korunmasına yardımcı olur.

 

qwxtneg9o5q1idr8wskp

Farmasi Herbal Şampuan Yağlı Saçlar İçin

İçeriğindeki Isırgan Otu, Lavanta Özü ve Provitamin B5 sayesinde saç ve saç derisini derinlemesine temizler. Isırgan Otu saç derisinin yağ dengesini düzenler ve saçı kökten uca temizler. Zengin içeriği sayesinde saçlarda elektriklenmeyi engellemeye yardımcı olur. Saça hacim ve parlaklık sağlar. Lavanta özü yağlı saçları nötralize ederek doğal dengeye kavuşmasına yardımcı olur. Saçların nazikçe temizlenmesini sağlar ve saç diplerine ferahlık verir.

 

Farmasi Herbal Saç Maskeleri

Bitkisel yoğun besleyici farmasi herbal saç bakım maskeleri içeriğindeki 12 farklı çeşit bitki özleri  sayesinde kuru ve boya sonrası yıpranmış saç tellerine mükemmel bir bakım sunar

 

 

t7nf6j5a0pl5wwwqzxhq

 

 

yuufsu0549rzrw20ae


Temsilci Olun