Farmasi İnceltmeye ve Sıkılaştırmaya Yardımcı Krem

2417

1103103

Farmasi İnceltmeye ve Sıkılaştırmaya Yardımcı Krem

Sıkılaşan ve İncelen Bir Görünüm Hayal mi Sizce?

Farmasi İnceltmeye ve Sıkılaştırmaya Yardımcı krem Farmasi Laboratuvarlarında geliştirilmiş formülü, Karnitin, Kafein, Biberiye ve Zencefil Ekstraktı içeriğiyle cildi inceltmeye yardımcı olur. At Kuyruğu Ekstraktıyla teninizi yumuşatır, Makademia Yağı cildinizi nemlendirir ve tüm gün tazelik verir.

  • Zencefil
  • At Kuyruğu Ekstratı
  • Biberiye
  • Kafein
  • Karnitin
  • Macademia Yağı

3100507At kuyruğu bitkisinde çok fazla miktarda silisik asit ve diğer silikat bileşikleri yer almaktadır. Ayrıca atkuyruğu otunda potasyum, alüminyum, manganez gibi mineralleri ile flavonoidler adı verilen değişik türlerde omega 3 bitkisel yağ asitleri de bolca bulunmaktadır. Yağ dokularını parçalayıcı ve ödem söktürücü özellikleri ile inceltici etkisi ile bilinmektedir. İçeridiği silisler ile saç yapısını kuvvetlendirici ve kırılmalara karşı koruyucudur. Cilt bakımı ürünlerinde yaşlanma önleyici, nemlendirici ve kırışık önleyici olarak kullanılır.

3100252 Zencefil ekstraktı inflamasyonu engeller ve cilt parlaklığını arttırır. Dolaşımı hızlandırmaya yardım eder.

 

 

 

 

 

3100286 Makademya fındığı yağı, cildin doğal nem dengesini korumaya yardım eder ve yümuşak ve yatışmış bir ten sağlar. Kuru ve yıpranmış ciltlerde nem ve parlaklık sağlar. Kuru ve yıpranmış saçların nemlendirilmesinde en iyi yoldur. Saçın yumuşaklığı ve parlaklığını geri kazandırır.

 

 

 

3100289 Nane özünden elde edilen Mentol ciltte canlandırıcı ve serinletici bir etki bırakır.

 

 

 

 

 

3100331 Biberiye yağı şaç bakımında saç ve saç derisi üzerindeki olumlu etkileri ile oldukça popular bir yağdır. Saç derisindeki sirkülasyonu arttırır ve saç uzamasına katkıda bulunur. Büzücü etkileri ile yağlı cilt ve saçlarda yağ dengesini sağlar

 

 

 

3100506 Gotukola özü ciltte var olan çatlakların giderilmesinde ve yeni çatlakların oluşmasının engellenmesinde çok önemli bir yardımcıdır. Değişik cilt katmanlarındaki KOLAJEN ve POLYPROTEİN üretimini uyarır. Böylece cilt kendini yeniden inşa etmeye başlar, kalınlaşır ve başlangıçtaki görünümüne döner.

 

 

 

 

2 Guarana Özü Güney Amerika’da yetişir, kafein açısından oldukça zengindir. Ciltte dolaşımı uyarır. Kafein ciltte dolaşımı uyarak cilde sağlık kazandırır. Selülit yapısını gidermede yardımcı olur.

 

 

 

 

 

3 Karnitin doğal yolla meydana gelen bir amino asittir. Glikasyona engel olur, melatonin üretimini artırır, kortizol reseptörlerini yeniler ve ana antioksidanlar olan glutatyon ile CoQ10 seviyelerini artırır.

 

 

 

*En iyi etkiyi almak için farmasi ipek kesenin üzerine sürüp selülitli bölgeye dairesel hareketlerle masaj uygulayınız.

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğu muzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun