Farmasi Kapatıcı Fondöten Standı

406

                   fondoten ve kapatıcı standı 220tl

                                                                                                      Farmasi Kapatıcı Fondöten Standı

MATLAŞTIRICI FONDÖTEN: Özellikle yağlı ciltlere uygundur. Yağlı ciltlerde zaten bir parlama olduğu için matlaştırıcı fondöten daha iyi sonuç verir. Nemlendirme ve ekstra mineral etkisi vardır. Yüzünüzde birkaç noktaya az miktarda kondurup ıslak bir sünger yardımı ile veya parmak uçlarınız ile tüm yüzünüze yayabilirsiniz.

 

PATA KREM: Bu üründe fondöten ile pudra birleşmiştir. Yoğun bir kapatıcılık sağlar. İçerisinde bulunan sünger ile tüm yüze uygulanır.

 

CONCEALER GÖZ ALTI KAPATICI: Gözaltına direkt olarak sürülür. Parmak uçları veya sünger ile iyice dağıtılır. Fondötenden önce kullanılır. Gözaltı morluklarını ve çizgileri kapatıp ışık vermeye yarar.

 

ISLAK KURU FONDÖTEN:Islak kullanıldığında fondöten, kuru kullanıldığında pudra görevini daha ön plana çıkaran bir üründür.Ekstra kapatıcılık sağlar.

 

STİCK FONDÖTEN : Diğer fondötenler ile aynıdır. Tek farkı kullanım kolaylığıdır. İster direkt cilde uygulanabileceği gibi istenirse ele sürülüp hafif yumuşatılarak cilde uygulanabilir.

 

YÜKSEK PERFORMANS FONDÖTEN: Yaşlılığı önleyicidir. Kırışıklıklar karşısında ekstra kapatıcılık sağladığı gibi yeni kırışıklıkların oluşumunu engeller. Cildi güneşin zararlı etkilerinden korur. Yüz üzerinde birkaç noktaya az miktarda kondurularak ister parmak uçları ile isterse sünger yardımı ile uygulanabilir.İçeriğinde argan yağı ve altın çilek bulunur.

 

NEMLENDİRİCİ LİKİT FONDÖTEN: İnce bir fondöten olduğu için maske görüntüsü yaratmaz. Uygulaması diğer fondötenlerle aynıdır. Ekstra nemlendirme özelliğine sahiptir. Özellikle kuru ciltlere önerilir.

 

LİKİT GÖZ ALTI KAPATICI: Stick göz altı kapatıcı ile aynı özelliklere sahiptir. Likit olması kolay ve eşit dağılım elde edilmesini sağlar.

 

DANIŞMAN SATIŞ: 220TL

Ürünlerimizin hepsi alerjik reaksiyonlara karşı dermatolojik testlerden düzenli olarak geçmekte olup sağlık bakanlığı onayı vardır.

Farmasi ürünlerini %33 indirimli alabilir yada %33 karla satışını yapabilirsiniz.Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi temsilcisi olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun