Farmasi Kaş Farı!

227

farmasizincirikaşfarı

Farmasi Kaş Farı!

Mükemmel derecede belirgin ve doğal görünümlü kaşlara sahip olun.

Seyrek kaşların daha dolgun görünmesini sağlar

Farklı iki renk seçeneğinden kendi tonunuza uygun olan rengi seçiniz

Aplikatör sayesinde kolay uygulanır

 

 

 

 

1301132

Farmasi kaş farı siyah-kahve 

Farmasi dark brown kaş farı ,kaşlarınızı daha belirgin bir şekle getirmenizi sağlar. Seyrek kaş görüntüsüne ve ince kaşlara son! Doğal bir görünüm sağlayarak pürüzsüz kaşlara sahip olacaksınız.

 

 

 

 

1301131 

Farmasi kaş farı koyu kahve

Farmasi High brown kaş farı ,kaşlarınızı daha belirgin bir şekle getirmenizi sağlar. Seyrek kaş görüntüsüne ve ince kaşlara son! Doğal bir görünüm sağlayarak pürüzsüz kaşlara sahip olacaksınız.

 

FARMASİ DE FİYATLAR ÇILDIRDI. ”1TL” YE ÜRÜN OLUR MU DEMEYİN? ÜYE OLAN ,,ALAN,,SATIŞ YAPAN KAZANIYOR!!! %100 BİTKİSEL VE HELAL ÜRETİM YÜKSEK KALİTE DÜŞÜK FİYAT. SAĞLIKLI VE HELAL 2000 ÜZERİ ÜRÜN ÇEŞİDİ İLE EK İŞ , EK KAZANÇ = %33 NET ŞATIŞ KARI + SGK EMEKLİLİĞİ + ÜYELİK PRİMLERİ +AYLIK KAMPANYA KAZANÇLARI DAHA BİRÇOK KAZANÇ VE AYRICALIK FARMASİ DE!!

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

 

Temsilci Olun