Farmasi Kaş Kirpik Bakımı Nutra 2 in 1!

157

farmasi1

Farmasi Kaş Kirpik Bakımı Nutra 2 in 1!

Sarımsak yağı + Argan yağı + Badem yağı

Kirpikleriniz seyrek ve kısa mı?

Kaşlarınız ince ve aralarında boşluklar mı var?

Göz makyajınız etkili ve çekici durmuyor mu?

Takma kirpiklerle mi boğuşuyorsunuz?

O HALDE….

Kendi doğal kaş ve kirpiklerinizi beslemek ve geliştirmek üzerine tasarlanmış yepyeni Farmasi Kaş Kirpik Bakımı Nutra 2 in 1  ürünü kullanmalısınız!!!

İçeriğindeki sarımsak argan ve tatlı badem yağları kirpiklerinizi ve kaşlarınızı besler aynı zamanda da yoğun bakım sağlar.

KOKUSUZDUR!

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğu muzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

 

Temsilci Olun