Farmasi Kolonyaları Alkolsüz

756

Farmasi Kolonyaları Alkolsüz

Farmasi üyelik iletişim 0549 794 9561

Aloe veralı limon kolonyası bergamot yasemin lavanta kolonyası 8.75tl %30 daha indirimli almak için başvuruda bulunun

Aloe Veralı Limon Kolonyası

Aloe Vera Özlü Limon Kolonyası
Aloe Veralı özüyle limon kolonyasından daha fazlası.  Limon ve Aloe Vera özü bir araya gelerek sizlere benzersiz bir serinlik ve tazelik sunar.
Bergamot Kolonyası
Bergamotun narin kokusu parfümeride çok değerli olmakla beraber, aromaterapide yatıştırıcı özelliği ile ön plandadır. Günlük ferahlama isteği için bu kolonya ideal bir seçim.
Yasemin Kolonyası
Yasemin esansının rahatlatıcı dokusu teninizi ferahlatırken, aynı zamanda size büyüleyici bir güzellik katar. Hafif olan bu kolonyayı gün boyu cömertçe kullanabilirsiniz.
Lavanta Kolonyası

Lavanta…

Antik çağlardan beri kullanılan lavanta, aromaterapide doğal  iyileştirici özelliği ile ön plandadır. Kalp notalarında lavantanın eşsiz mis kokusu hakimdir. Günlük ferahlama isteği için bu kolonya ideal bir seçim.

Farmasi ürünlerini 130 ülkede 350 milyonu aşkın kişi kullanıyor. Sizde  farmasi ürünlerine %30 Dr Cevdet Tuna ürünleri ne %40 indirimli ulaşmak yada satışını yaparak para kazanmak için 0549 794 9561 nolu farmasi iletişim hattımıza PLATİN MÜDÜRÜMÜZ Çiğdem Kurtoğlu na whatsapptan ulaşabilir sitemizden farmasi üyelik kayıt formunu eksiksiz doldurarak farmasi üyelik başvuruda bulunabilirsiniz

PLATİN MÜDÜRÜMÜZ Çiğdem Kurtoğlu 2 adet farmasi kataloğu ve farmasi ürün numuneleri ücretsiz gönderip her ay sponsor hediyeleri veriyor

Sizde Çiğdem Kurtoğlu ile çalışarak hediyelerin keyfini çıkarın

ARALIK 2017 KAMPANYAMIZ

Temsilci Olun