Farmasi Kozmetik Araştırma Geliştirme

229

farmasizinciri arge

Farmasi Kozmetik Araştırma Geliştirme

FARMASİ Markalı tüm ürünlerimizin formülasyonu kendi labratuarlarımızda geliştirilmektedir.

Araştırma ve geliştirme merkezimizin temelini Farmasi Kozmetiğin kaliteye ve insana verdiği değer oluşturmaktadır. Araştırma ve Geliştirme çalışmaları, Farmasi Kozmetiğin Ömerlideki 40.000 m2 lik modern ve yeni teknolojiye sahip tesislerinde, 20 Kimya mühendisinden oluşan Arge ekibi tarafından bilimsel yöntemlerle ve büyük bir titizlikle yürütülmektedir.

Farmasi Kozmetikte iyi organize olmuş, toplum ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilecek, teknik yaklaşımları ortaya koyabilecek, istikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimsel mantığa sahip, çağdaş ve özendirici bir araştırma-geliştirme ortamı yaratılmıştır. Bu anlayışla sürekli gelişmekte olan Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde, kendi Ar-Ge laboratuarlarımızda geliştirdiğimiz 2000’den fazla ürün ile Dünya Kozmetik pazarında 350 milyon kişiye ulaşmaktayız.

Firmamız Türkiye Kozmetik sektöründe ihracat şampiyonudur. Bu önemli konumu koruyabilmek üzere Ar-Ge çalışmalarına giderek yüksek bir seyirde odaklanarak devam etmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız şu anda 118 ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatımızın da odağı olmuştur ve her geçen yıl hızla büyümektedir.

Seni de farmasi ile kazanmaya kendi işini kurmaya davet ediyoruz. Seni aramızda görmek başarılarını alkışlamak kariyerini kutlamak istiyoruz.

Seni ve sevdiklerini önemsiyor sağlıklı helal ürünler üretiyoruz. Sana düşen  farmasi üyelik formunu doldurarak kendine ve sevdiklerine verdiğin değeri göstermendir.

Unutma sen ve sevdiklerin kadar Türkiye’ de kazanacak!!

Temsilci Olun