Farmasi Kozmetik Detaylı Kazanç Planı

2760

526875_285989334867537_487599771_n

 

Farmasi Kozmetik Detaylı Kazanç Planı

Farmasi Network marketing, Sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı sunmaktadır. Çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği, oldukça renkli, eğlenceli ve başarılı bir farmasi iş fırsatı ile üç farklı şekilde gelir  elde edebilirsiniz:

 

kişisel prim

1. Perakende Satış Kârı

DANIŞMAN: Farmasi kayıt  formunu doldurup şirket tarafından kaydı onaylanan kişi.

DANIŞMAN: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 250 TL’lik alışveriş yapanlar   %4 prim grubuna girerler.

DANIŞMAN: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 1000 TL’lik alışveriş yapanlar %8 prim grubuna girerler.

DANIŞMAN: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 2500TL’lik alışveriş yapanlar %12 prim grubuna girerler.

 

 

liderlik3.Farmasi Liderlik Primi

LİDER: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 5000TL’lik  alışveriş yapanlar         %15 prim grubuna girerler.

LİDER : 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 10000 TL’lik alışveriş yapanlar     %18 prim grubuna girerler.

MÜDÜR: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 15000TL’lik alışveriş yapanlar         %22 prim grubuna girerler.

 

 

farmasikayit12

3.Farmasi Direktörlük Primi

DİREKTÖR: 5 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile  5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 15000 TL’lik alışveriş yapanlar %22  prim grubuna girerler.

1. Nesilden % 3

2. Nesilden % 2

3. Nesilden % 1,5

4. Nesilden % 1  Direktörlük Primi alır.

 

ALTIN DİREKTÖR: 5 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 15.000 TL’lik alışveriş yapanlar    %22 prim grubuna girerler. Bunlar dışında, direkt  bağlı  enaz  iki koldan DİREKTÖR olması kaydı ile

1. Nesilden % 3,25

2. Nesilden % 2,25

3. Nesilden % 1,75

4. Nesilden % 1,2  Direktörlük Primi alır.

PLATİN DİREKTÖR: 5 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 15.000 TL’lik alışveriş yapanlar    %22 prim grubuna girerler. Bunlar dışında, direkt bağlı enaz dört koldan DİREKTÖR  olması kaydı ile

1. Nesilden % 4,25

2. Nesilden % 3,25

3. Nesilden % 2,25 Direktörlük Primi alır.

ZÜMRÜT DİREKTÖR: 5 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 15.000 TL’lik alışveriş yapanlar    %22 prim grubuna girerler. Bunlar dışında, direkt bağlı enaz sekiz koldan DİREKTÖR  olması kaydı ile

1. Nesilden % 5

2. Nesilden % 4  Direktörlük Primi alır.

ELMAS DİREKTÖR: 5 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 15.000 TL’lik alışveriş yapanlar    %22 prim grubuna girerler. Bunlar dışında, direkt bağlı enaz 12 koldan  DİREKTÖR  olması kaydı ile

1. Nesilden % 6  Direktörlük Primi alır.

PRİM ÖDEME VE HESAPLAMA :

Primler  çok katlı Pazarlama  Planındaki pozisyonlara  göre hesaplanmaktadır. Primler, sipariş sırasında Farmasi Kozmetik’de sahip olunan düzeye göre ödenmektedir. Alt ekibinden grup primi hak edilmesi için aktiflik şartı aranır.Aktiflik şartı Danışmanın kendi adına  min. 88 TL’lik mal alımına eşittir.

Prim ödemesi için  Danışman’ın faturalarını zamanında ödemesi gerekmektir. Danışman’ın günü geçmis borcu var ise o ay ki primi firmada saklı tutulup bir sonraki ay ödenir.

Prim ödemeleri, ürün satın alınmasını takip eden ayın 15 ’inde Danışman’ın banka hesabına yatırılacaktır. Örneğin; Ocak ayı için olan ödemeler 15 Şubat tarihinde yapılacaktır. 15. günün resmi tatil ve hafta sonu tatillerine denk gelmesi durumunda takip eden ilk is  günü  yapılacaktır.

Prim ödemeleriniz yapılırken tüm hesaplar KDV hariç rakam üzerinden gerçekleştirilir. Yapılacak prim ödemeleri adınıza gelir vergisi stopajı (%20) kesilerek yatırılacaktır.

Direktör ünvanı ile %22 seviyesi ve üzerinde olan Danışmanlar için geçerli olan prim kuralı şöyledir. Alt grubunuzda kendi seviyenizi ulaşan bir danışman üzerinden performans primi kazanılmamaktadır. Bunun yerine direktörlük prim hakkınız aktif olur. Eğer alt grubunuzdaki danışmanlarınızın seviyesinin üzerine çıkar iseniz performans primi kazanırsınız.

Direktörlük primi alabilmek için, lider ünvanında olmak ve direkt bağlı danışmanlarınızın toplam ekibiyle birlikte, 3500 TL fark cirosu aranır.

Prim ödemeleri; mal bedeli ödenmiş faturalar üzerinden hesaplanarak çok katlı pazarlama  planına göre ödenir.

Direktör seviyesine ulaşan Danışmanlarımızın; mevcut Farmasi Danışmanlarını aynı ürünleri içeren başka doğrudan satış firması ve/veya kurumlarına tavsiye etmeleri, isim bildirmeleri ve üye yapmaları yasaktır.

HALA ÜYELİĞİNİZİ BAŞLATMADIYSANIZ FARMASİ ÜYELİK FORMUNU DOLDURARAK  KAYDINIZI TAMAMLAYABİLİRSİNİZ.

Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes farmasi üyelik  için başvurabilir. Farmasi danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  üyesi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

“Farmasi Kozmetik” danışmanı olursanız, Ne kaybedersiniz, Hiç Bir şey!

 

farmasikayitformu17

 

Temsilci Olun