Farmasi Kozmetik Güzelliğin Dünyası

348

 

20140224_774333

Farmasi Kozmetik Güzelliğin Dünyası

Farmasi danışmanı olmak için Farmasi üyelik formunu eksiksiz doldurarak kayıt  gerçekleştirebilirsiniz irtibat 05078721922

Farmasi Kozmetik… 63 yıllık tecrübe… 119 ülkeye ihracat… 2000 çeşit ürün… 5 ayrı fabrikayı kapsayan üretim tesisi… Günlük 1000 ton üretim kapasitesi… Dünya genelinde 350 bin satış danışmanı…

Farmasi Kozmetik’in tarihi 1950’li yıllara dayanıyor…

Almanya’da Goethe Tıp Fakültesi’ni bitiren Dr. Cevdet Tuna ilk şirketi Tan Sağlık Hizmetleri’ni 1950 yılında sağlık sektörüne ilaç, hammadde üretimi ve ithalatı yapmak üzere kurdu. Tuna, daha sonra kozmetik alanında ortaya çıkan ihtiyaç ve talepler doğrultusunda 1985 yılında Alize Kozmetik isminde ikinci bir şirket kurarak kozmetik sektörüne girdi. Sağlık sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübesi ile kişisel bakım ürünleri ve parfüm pazarında kısa sürede başarı sağlayan Dr. Cevdet Tuna, 1995 yılında “bebek bakım ürünleri” ile yeni bir alana daha adım attı.

2003 yılında gelindiğinde ise alınan stratejik bir karar ile Tan Sağlık Hizmetleri ve Alize Kozmetik firmaları birleştirildi Tanalize Kozmetik A.Ş. adını aldı.

Dünyada her 200 kişiden 1’i FARMASİ ürünlerini kullanıyor!

119 ülkeye yaptığı ihracat ile kozmetik sektöründe “ihracat şampiyonu” olan Tanalize Kozmetik, ürünlerini dünya genelinde yaklaşık 350 milyon kişiye “FARMASİ Kozmetik” adı altında ulaştırıyor.

5 ayrı fabrikası ile entegre bir kozmetik üretim tesisi olma özelliği taşıyan Farmasi Kozmetik İstanbul, Ömerli’de 40.000 m2lik bir alanda, günlük 1000 ton üretim kapasitesi ile kozmetik ürünleri üretiyor.

Farmasi Kozmetik’i rakiplerinden ayıran en büyük özelliği, aynı tesis içinde kişisel bakım, ıslak mendil ve makyaj ürünlerinin yanı sıra plastik ambalaj üretimi, tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrikaya sahip olması…

2000 çeşit kozmetik ürünü…

Dünyanın 118 ülkesinde ürünleri kullanılan Farmasi Kozmetik, ihtiyaç ve taleplere yönelik geliştirdiği ürün yelpazesi ile global trendleri yakından takip ederken hem bölgesel ihtiyaçları hem de ülkelere özel farklılıkları dikkate alıyor.

Farmasi Kozmetik cilt bakımından makyaj ürünlerine, el-ayak bakımından ıslak mendile, temizlik ürünlerinden diş macununa kadar 2000’den fazla ürün ile dünyada 350 milyon kişiye ulaşıyor.

“Kullan, tavsiye et, kazan!’

Farmasi Kozmetik, dünyanın her yerindeki tüketicilere “kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla” ulaştırmayı hedefliyor. Bu nedenle satış stratejisini Türkiye ve Ukrayna başta olmak üzere toplam 9 ülkede “doğrudan pazarlama” şeklinde sürdürüyor. “Kullan, Tavsiye et, KAZAN!” söylemiyle bugün dünya genelinde 350 bin “Farmasi Satış Danışmanı”na sahip olan Farmasi ailesi Dr. Cevdet Tuna’nın Onursal Başkanlığı ve oğlu Hakan Tuna’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı‘nda her geçen gün emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Temsilci Olun