Farmasi Kuaför Ruj ve Parlatıcı Standı

149

ruj standı 210tlFarmasi Kuaför Ruj ve Parlatıcı Standı

LİKİT RUJ:Tek sürüşte tam kapatıcılık sağlayan bu ürün sürüldüğü anda dudakları nemlendirir.Oluşturduğu filmle dudaklara dolgunluk kazandırır.uzun süre kalıcılığını korur.dudaklara taze bir görünüm ve yumuşaklık sağlar.

ULTRA SHİNE LİPGLOSS: İçerdiği renk kristalleriyle ışığı mükemmel bir şekilde her yönden yansıtır.Size nemli ultra parlka görünümde dudaklar verir.Rujunuzun üzerine kullanarak parlaklık ve kalıcılık sağlayabilirsiniz.

FARMASİ MATTE RUJ: Mükemmel uzun süre kalıcı dudak rengi saatler boyu bozulmadan kalır.Dudaklarınızı nemlendirirken korumaya yardımcı olur.Mat yapısı ile parlamadan doğal dudak rengi görünümü sağlar.

FARMASİ MAXİMİZER: Canlı renkleri ve nemlendirici formülüyle göz kamaştırıcı dolgun dudaklar elde etmenizi sağlar.İçeriğinde zencefil bulunur.

TRUE COLOR: Işıltıyı ve dolgunluğpu dudaklarınızda taşıyın.Hatları mükemmel bir şekilde belirlenmiş nemli ve dolgun dudaklara sahip olmak için özel olarak üretilmiştir.

MAXİ ROUGE: Daha yumuşak ve pürüssüz dudaklar elde edersiniz.Dudaklarınız nemlenirken aynı zamanda ışıldar.Göz alıcı dudaklar için ışıltılı formül.

Farmasi Danışman Alış  Fiyatı: 99 ürün 280tl

DİKKAT: Ürünlerimizin hiçbiri ağır yağlar ve silikon içermez.Esans yoktur.Ağır metal ve paraben içermez.Domuz yağı yoktur.

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu ndan mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

 

Temsilci Olun