Farmasi Kuaför Show Standı

653

show standı

Farmasi Kuaför Show Standı

SHOW STANDIN ÖZELLİKLERİ:

*800-1200 makyaj uygulaması yapabilme

*biten ürünleri %75 indirimli tedarik edebilme

*tekerleklidir portatiflik özelliği ile her yere taşınabilir

*yüksekliği 1.80cm dir

*kadife korumalığı mevcuttur

*tam olarak 344 ürün kapasitelidir

 

SHOW STANDINI NEDEN ALMALISINIZ?

 

**ÖNERİLEN: Farmasi show standınızı alarak haftanın yada ayın bir gününde makyaj kampanyası başlatırsanız sizin müşteriniz olmayan bayanların dahi ilgisini üzerinize çekmiş  ve daha büyük bir kitleye adınızı duyurmuş olursunuz.  Bayanların dayanamadıkları tek nokta makyaj, bakımlı ve güzel görünmektir. Farmasi kozmetik size müşteri memnuniyeti garantisi veriyor.

**Farmasi danışmanlarımızdan 2.750tl karşılığında alacağınız show standına sadece 2.236tl ye kredi kartınıza 12 oniki taksitle sahip olabilirsiniz.

Ürünlerimizin hepsi alerjik reaksiyonlara karşı dermatolojik testlerden düzenli olarak geçmekte olup sağlık bakanlığı onayı vardır.

Farmasi ürünlerini %33 indirimli alabilir yada %33 karla satışını yapabilirsiniz.Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi temsilcisi olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

“Farmasi Kozmetik” danışmanı olursanız, Ne kaybedersiniz, Hiç Bir şey!

Farmasi Fırsatlarını Kaçırmamak için hemen farmasi  üyelik formunu doldurun kazanç kapısını aralayın!

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile Farmasi Temsilcisi Olun.

 

Temsilci Olun