Farmasi Naturelle Aloevera Serisi

1280

 

Farmasi Naturelle Aloevera Serisi

 

aloe-vera1

Farmasi Bakım Serisi Aloe Vera Beyaz Çay ve E Vitaminli!

http://http://www.farmasizinciri.com/sertifikalarimiz/ bakınız

Doğadan gelen güzellik sırrı

Onarıcı ve besleyici etkisini derinlemesine hissedeceksiniz

1103124Farmasi Duş Jeli Naturelle Aloe Vera Beyaz Çay ve E Vitaminli 

Farmasi Laboratuarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Duş Jeli Aloe Vera beyaz çay , Aloe Vera, Beyaz Çay ve E Vitamini ile harmanlanmış özel formülü sayesinde cildinizi nemlendirir ve canlandırır. Duş sırasında kapsamlı ve yumuşak bir temizlik sağlar. Doğal, taze ve bakımlı bir his uyandırır. Hoş kokusuyla banyo keyfine keyif katarken, cildinizi gün boyu nemlendirir ve tazeler. Kullanımı: Elinize veya bir süngerin üzerine bir miktar duş jelini dökün, ıslak cildin üzerinde masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın.

 

 

 

1108117

 

Farmasi  Şampuan Naturelle Aloe Vera Beyaz Çay ve E Vitaminli 

Farmasi Laboratuvarlarında normal ve kuru saçlar için özel olarak geliştirilmiş Farmasi Şampuan Aloe Vera  Beyaz Çay , saçlarınıza ışıltılı ve doğal bir görünüm verir. Yüksek oranda vitamin içeren Aloe Vera ve antioksidan koruma sağlayan Beyaz Çay ile harmanlanmış bu özel formül, saç köklerini ölü deriden arındırır. Saçlarınızı sağlıklı, parlak ve yumuşak tutar. Protein Kompleks ile saç derinizi besler, nem dengesini sağlar. Silikon içermeyen formülüyle saçınızı ağırlaştırmadan bakım yapar.

Kullanımı: Islak saç ve saç derisine uygulayın. Masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın. Gerekirse tekrar uygulayın.

1109058

 

Farmasi Sıvı  El Sabunu Naturelle  Aloe Vera Beyaz Çay ve E Vitaminli Likit 

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi El Sabunu Aloe Vera  Beyaz Çay Likit , el ve yüz temizliğinde güvenle kullanılabilir. Hassas ciltlerin ve çocukların kullanıma uygundur. Gliserin ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi yumuşacık yaparken, hoş kokusuyla keyifli bir kulanım sağlar. Aloe Vera ve değerli Beyaz Çay özleri içeren özel formülüyle cildinizi nemlendirir ve canlandırır.

Kullanımı: Bir miktar sıvı sabunu avucunuza sıkın, köpürtün ve iyice durulayın.

 

 

1103123

 

Farmasi El ve Vücut Losyonu Naturelle Aloe Vera Beyaz Çay ve E Vitaminli 

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi ElVücut Losyonu Aloe Vera & White Tea , içeriğindeki nemlendirici Aloe Vera ve değerli Beyaz Çay özleriyle cilt tarafından hemen emilir ve kuruluğu tamamen ortadan kaldırır. E vitamini ile harmanlanan bu özel formül cildinizi canlandırır ve uzun süreli nem kaybına karşı korur. Günlük kullanımı önerilir.

Kullanımı: İyi bir sonuç için banyo ve el yıkama sonrasında cildinize hafif dairesel hareketler ile losyon emilene kadar uygulayın

1109059

 

Farmasi Likit El Sabunu Naturelle  Aloe Vera Beyaz Çay ve E Vitaminli Köpük  

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Likit El Sabunu Aloe Vera & Beyaz Çay  , el ve yüz temizliğinde güvenle kullanılabilir. Hassas ciltlerin ve çocukların kullanıma uygundur. Yoğun, kolaylıkla yayılan ve durulanan köpüğü sayesinde kullanıcısına zamandan, enerjiden ve sudan tasarruf yaptırır. Bitkisel nemlendiriciler ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi yumuşacık yaparken, hoş kokusuyla keyifli bir kulanım sağlar, İçerdiği Aloe Vera ve değerli Beyaz Çay özleri içeren özel formülüyle cildinizi nemlendirir ve canlandırır.

Kullanımı: Bir miktar köpük likit sabunu avucunuza sıkın, köpürtün ve iyice durulayın.

 

1109060

 

Farmasi El Kremi Naturelle Aloe Vera Beyaz Çay ve E Vitaminli 

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi  El Kremi Aloe Vera & White Tea, içeriğindeki nemlendirici Aloe Vera ve değerli Beyaz Çay özleriyle cilt tarafından hemen emilir ve kuruluğu tamamen ortadan kaldırır. E Vitamini ile ellerinizin nemi tutma gücünü destekler. İçeriğindeki Beyaz Çay Özleri ile leke oluşumlarına karşı cildi korur ve yoğun nemlendirme sağlar. Günlük kullanımı önerilir.

Kullanımı: Temiz ve kuru cilde hafif dairesel hareketler ile krem emilene kadar uygulanır.

 

Size iki makul seçenek sunuyoruz;

1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

 

farmasikayitformu17

Temsilci Olun