Farmasi Naturelle Oliva Zeytinyağlı Bakım

575

 

Farmasi Naturelle Oliva Zeytinyağlı Bakım 

 

zeytinyağlı

Farmasi Bakım Serisi Zeytinyağlı!

Zeytinyağından Gelen Güzellik Sırrı

http://www.farmasizinciri.com/sertifikalarimiz/ bakınız

Zeytinyağı yoğun nemlendirme özelliği ile ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmanızı sağlar.Zengin formülü ile cildinizi sağlıklı bir görünüme kavuşturur.

1108107

Farmasi Şampuan Naturelle Zeytinyağlı 

Farmasi Naturelle Oliva Zeytinyağlı Bakım  şampuanı ile Kuru ve yıpranmış saçlar için formüle edilmiş, hafif ve zengin formül saçı anında nemlendirir. Saçı nazikçe temizlerken güçlendirir, esnek olmasını ve kolay şekil alabilmesini sağlar. Soya, buğday ve mısır proteininden oluşan protein kompleks saçı güçlendirirken, zeytinyağı saçı yumuşatır ve parlaklık verir.

İçerdiği protein kompleks ile saçlarınızı besler zeytinyağı ile nemlendirir ve kolay şekil alabilmesini sağlar

Kullanımı: Islak saç ve saç derisine uygulayın. Masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın. Gerekirse tekrar uygulayın.

 

1103109

Farmasi Duş Jeli Naturelle Zeytinyağlı 

Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş ve vücut bakımı için geliştirilmiş özel ve hassas karışım, uygulandığında hafif ve kremsi bir köpüğe dönüşür. Yumuşatıcı ve nemlendirici özelliği ile cildin kurumasını önleyerek pürüzsüz ve yumuşak kalmasını sağlar.

Kullanımı: Elinize veya bir süngerin üzerine bir miktar duş jelini dökün, ıslak cildin üzerinde masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın.

 

1109045

Farmasi Likit El Sabunu Naturelle  Zeytinyağlı Köpük 

Ellerinizi nazikçe temizler ve nemlendirir.

Doğal zeytinyağı içermektedir. Özel formülü sayesinde cildin yumuşaklığını arttırır. Köpük formundaki hafif yapısıyla derinlemesine temizlik sağlar.Hassas ciltlerin ve çocukların kullanıma uygundur. Yoğun, kolaylıkla yayılan ve durulanan köpüğü sayesinde kullanıcısına zamandan, enerjiden ve sudan tasarruf yaptırır.

 

1109022

Farmasi Likit Sabun Naturelle Zeytinyağlı 

Ellerinizi nazikçe temizler ve nemlendirir.

Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş O’liva Likit Sabun cildin yumuşaklığını arttırırken, etkili bir el temizliği ve koruması sağlar. Kullanımı: Bir miktar sıvı sabunu avucunuza sıkın, köpürtün ve iyice durulayın.

 

 

 

1109043

Farmasi El Kremi Naturelle Zeytinyağlı 

Zengin ve yumuşak dokusu ile yumuşak, pürüzsüz ve yağlı olmayan bir his bırakarak; elleri nemlendirir ve besler. Zeytinyağı nemlendirici özelliğiyle gerekli nemin sağlanmasında ve korunmasında yardımcı olur.

Kullanımı: Temiz ve kuru cilde gerektiği sıklıkta uygulayın.

 

 

1103110

Farmasi El ve Vücut Losyonu Naturelle Zeytinyağlı 

Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş el ve vücut losyonu; cildin yumuşaklığının artmasına ve bariyer fonksiyonun güçlendirilmesine yardımcı olur. Pürüzsüz ve yumuşak bir cilt sağlar. Cildin kurumasını önlemek ve rahatlamasını sağlamak için günlük kullanımı önerilir. İyi bir sonuç için banyo ve el yıkama sonrasında uygulayın.

 

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.

 

farmasikayitformu17

 

Temsilci Olun