Farmasi Network Marketing

669

 

satış-ortaklığı-ile-para-kazanma (2)

          Farmasi Network Marketing             

Farmasi, Türkiye’de ürünlerini pazarda network marketing adını verdiğimiz çok katlı pazarlama ile fabrikadan direkt son kullanıcıya üyeleri aracılığı ile satan %100 yerli sermayeli Türk firmasıdır. Büyüklüğünü merak ediyorsanız, 118 ülkeye ihracat yapan ve kendi dalında Türkiye’de ihracat şampiyonu olmuş bir şirkettir. Şimdi gelelim Farmasi ile nasıl yapacağınıza.

Network marketing dediğimiz çok katlı pazarlamada, üretici firmalar ürünlerini son kullanıcılara, üye,distribütör yada danışman adını verdiğimiz kişilerle ulaştırırlar. Bu nedenle network marketing ile ürünlerini pazarlayan firmalar, ağızdan ağıza, kulaktan kulağa gibi isimlendirilen tavsiye metoduyla ürünleri son kullanıcılara ulaştırırlar.

Klasik pazarlamada ise üretici firmalar, son kullanıcıya, toptancılar ve perakendeciler aracılığı ile ulaşırlar.

Farmasi network marketing te üreticiden, distribütör aracılığı ile direkt son kullanıcıya ulaşılmakta ve diğer aracılar ortadan kalmaktadır. Bu aracıların kazanacağı paraları işte Üretici firma  Farmasi  Üyelerine vermekte ve binlerce kişiye ek iş ek gelir elde etme fırsatı sunmaktadır. Farmasi üyesi olduğunuz anda artık Farmasi’nin distribütörü olmuş olursunuz ve tüm ürünleri %33 lere varan indirimle alırsnız.

Farmasi üyesi olmak için sitemizdeki Farmasi Üyelik formunu doldurmanız yeterli olacaktır. 18 yaşından büyük herkes, ücretsiz olarak Farmasi üyesi olabilir. Farmasi ile aslında sermayesiz kendi işinizi kuruyorsunuz.

Bu büyük fırsattan sizde yararlanın, ister yarı zamanlı ister tam zamanlı her zaman her yerde yapabileceğiniz özgür bir iş sunan Farmasi ile sizde binlerce insanın kazandığı gibi kazanç elde edebilirsiniz.

Temsilci Olun