Farmasi Portakal Çiçeği ve Zencefil Özü Serisi!

284

 

portakal

Farmasi ürünleri
Paraben içermez
Triclosan içermez
Etil alkol içermez
Alerji riski içermez
Yapay nemlendirici içermez
Hayvansal madde içermez
Nikel testi yapılır
Dermayolojik olarak test edilir
Hayvanlar üzerinde test edilmez
Farmasi laboratuvarlarında üretilir

http://www.farmasizinciri.com/sertifikalarimiz/ bakınız

Farmasi Portakal Çiçeği ve Zencefil Özü Serisi!

Akdeniz’ den gelen güzellik sırrı

Portakal çiçeği ve zencefil özünün muhteşem ferahlatıcı etkisini vücudunuzda hissedeceksiniz.Formülünde bulunan vitaminler sayesinde cildinizin yağ dengesini düzenler.

1108113

Farmasi Şampuan Portakal Çiçeği ve Zencefil Özü 

Özellikle normal ve yağlı saçlar için önerilen ferah kokulu bu şampuan saçları temizler ve yeniler. Portakal Çiçeği saç tonunu desteklerken, aynı zamanda saçı yatıştırır ve doğal bir parlaklık kazandırır. Zencefil Ekstraktı saç uzamasını hızlandırırken, kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Kullanımı: Islak saç ve saç derisine uygulayın. Masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın. Gerekirse tekrar uygulayın.

 

 

 

1103111

Farmasi Duş Jeli Portakal Çiçeği ve Zencefil Özü 

Vücudunuzun cilt bakımı için portakal çiçekleri ve zencefil özleri ile formülüze edilmiştir.Muhteşem kokusu ile akdenizden gelen ferahlığı teninizde hissedeceksiniz.Nem ve yağ dengesini koruyarak cildinize bakım yapar. Islak cilt üzerine, sünger veya lif yardımıyla köpürterek uygulayın ve duygulayın.

 

1109050

Farmasi Likit Sabun Portakal Çiçeği ve Zencefil Özü Köpük 

Akdenizden gelen güzellik sırrı ile tanışın. Ellerinizin yağ dengesini korumasını için portakal ve zencefil ile özel geliştirilmiştir. Köpük sıvı sabun ellerinizin nem ihtiyacınızı karşılayarak yumuşatır ve derinlemesine temizler. Pompa yardımı ile elinize alarak uygulayınız ve durulayınız. Köpük formundan dolayı yumuşak bir yapısı vardır ve kolay durulanır.

1109046

Farmasi Likit Sabun Portakal Çiçeği ve Zencefil Özü 

Ellerinizin yağ dengesini korumasını için portakal çiçekleri ve zencefil ile özel geliştirilmiştir.Sıvı sabun ellerinizin yoğun nem ihtiyacınızı karşılayarak derinlemesine temizler,yumuşatır ve besler. Pompa yardımı ile elinize alarak uygulayınız ve durulayınız.

 

 

 

 

 

1109054

Farmasi El Kremi Portakal Çiçeği ve Zencefil Özü 

Ellerinizin ihtiyacı olan yağ dengesini koruma ve bakım için portakal çiçeği ve zencefil ile geliştirilmiştir.Yumuşak dokusu ve kolay sürümü ile birlikte cildinizde uzun süre kalarak gün boyunca sizinle olacaktır.Sık sık kuru ve temiz cilde uygulayınız.

 

 

1103115

Farmasi El ve Vücut Losyonu Portakal Çiçeği ve Zencefil Özü 

Akdeniz mucizesini bütün vücudunuzda hissedin. Cildinizin yağ dengesinin korunmasına yardımcı olmak için özel geliştirilmiş portakal çiçeği ve zencefil formülü ile eşsiz deneyimi yaşayacaksınız.Cildinizin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur ve bakım yapar.Kuru ve temiz cilde uygulanır günlük kullanıma uygundur.

Size iki makul seçenek sunuyoruz;

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz

Temsilci Olun