Farmasi Sgk Garantisi Veriyor!

335

indir

Farmasi Sgk Garantisi Veriyor!

Farmasi henüz Türkiye’ de network sistemli iş fırsatı ile 3 yıldır faaliyet gösteriyor.Fakat 5 kıtada 119 ülkede ihraç olarak yılda 350 milyon kişiye ulaşıyor. Türkiye’de network yapacaksanız seçiminiz tanınmış ama yeni bir firma farmasi kozmetik omalı.Hem çok çabuk ekip kurarsınız hemde her ay düzenli prim alırsınız.Direktörlük seviyesine ulaştığınızda hem yüksek gelir elde etmiş hem de SGK primlerinizle devlet güvenceli farmasi emeklilik hakkını kazanmış olursunuz.

Çalışıyorsunuz ya da emeklisiniz sigortanız var diyelim. Farmasi bunu göz önünde bulundurmuyor.Size hak ettiğiniz SGK priminizi ödüyor.Sizde ikinci bir sigorta ödeme şansını yakalıyorsunuz.İsteğinize bağlı olarak ta harcayabilirsiniz.Tamamen size kalmış.Olduğunuz yerde saymak mı gerçekten para kazanmak mı? Karar sizin… Farmasi üyelik formu nu doldurmanız farmasi kazanç kapısını açmaz için yeterli.Ücretsiz olarak farmasi kataloğu nu adresinize ulaştırıyoruz. Farmasi ürünleri dermatolojik testlerden geçiyor, helal kozmetik

http://http://www.farmasizinciri.com/farmasi-sertifikalari/ bakınız

Farmasi ürünleri
Paraben içermez
Triclosan içermez
Etil alkol içermez
Alerji riski içermez
Yapay nemlendirici içermez
Hayvansal madde içermez
Nikel testi yapılır
Dermayolojik olarak test edilir
Hayvanlar üzerinde test edilmez
Farmasi laboratuvarlarında üretilir

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun