Farmasi Shimmer Serisi!

227

capture-20130706-232812

Farmasi Shimmer Serisi!

Farmasi shimmer serisi ile muhteşem kokusu ve cildinizde bıraktığı ışıltı ile gecenin yıldızı siz olun!

1103122

Farmasi altın simli vücut losyonu

Muhteşem kokusu ve cildinize bıraktığı ışıltı ile gecenin yıldızı siz olacaksınız. Sim kalıcılığı çok yüksek olan farmasi Shimmer Gold, altın renkli simleri ile göz kamaştırmaktadır.Sürümü rahat ve cildinizi kolay bir şekilde nemlendirir.

 

1107196

Farmasi altın simli parfümlü vücut spreyi

Muhteşem kokusu ve cildinize bıraktığı ışıltı ile gecenin yıldızı siz olacaksınız. Sim kalıcılığı çok yüksek olan Shimmer Gold, altın renkli simleri ile göz kamaştırmaktadır.

 

1107195

Farmasi gümüş simli parfümlü vücut spreyi

Muhteşem kokusu ve cildinize bıraktığı ışıltı ile gecenin yıldızı siz olacaksınız. Sim kalıcılığı çok yüksek olan Shimmer Silver, gümüş renkli simleri ile göz kamaştırmaktadır.

 

1103121

Farmasi gümüş simli vücut losyonu

Muhteşem kokusu ve cildinize bıraktığı ışıltı ile gecenin yıldızı siz olacaksınız. Sim kalıcılığı çok yüksek olan Shimmer Silver, gümüş renkli simleri ile göz kamaştırmaktadır. Sürümü rahat ve cildinizi kolay bir şekilde nemlendirir.

Farmasi ürünlerini %33 indirimli alabilir yada %33 karla satışını yapabilirsiniz.Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi temsilcisi olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile Farmasi Temsilcisi Olun.

Temsilci Olun