Farmasi Stay Matte Fondöten!

1054

STAY MATTE stay matte

 

Farmasi Stay Matte Fondöten!

Cildinizdeki yağı kontrol eder ve mat bir görünüm sağlar.

Formülündeki kalsiyum ,çinko , magnezyum , ve bakır içeren multimineral komplex ile cildinizdeki yağ fazlasını azaltarak parlama ve sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Genişlemiş gözenekleri ve cilt kusurlarını kapatarak pürüzsüz bir görünüm sağlar.Fondöteni sünger veya fırça yardımıyla eşit miktarlarda yayarak yüzünüze uygulayın.

Twitter ve facebook sayfamızdan yenilikleri farmasi kampanyaları ve fırsatlarını aynı zamanda farmasi ödüllü yarışmaları takip edebilirsiniz

Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes farmasi üyelik  için başvurabilir. Farmasi danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  üyesi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

“Farmasi Kozmetik” danışmanı olursanız, Ne kaybedersiniz, Hiç Bir şey!

Farmasi Fırsatlarını Kaçırmamak için hemen farmasi  üyelik formunu doldurun kazanç kapısını aralayın!

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile Farmasi Temsilcisi Olun.

Temsilci Olun