Farmasi Temizlik Ürünleri!

1380

 

 

 Farmasi Temizlik Ürünleri!

 

4hye9dsn7d8g7n4vvqx

 

Farmasi Temizlik Ürünleri!

TEK BİR ÜRÜNLE EVİNİZİN İŞİNİ BİTİRİN!

Farmasi Çok Amaçlı Konsantre Temizlik Ürünü

Mısır Yağı,Hindistan Cevizi Yağı,Gliserin,Hurma Yağı,Palmiye Yağı,Sedef,Buğday Özü,Betain,Limon Tozu içeren Ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir.Yoğunlaştırılmış konsantre formülü ile doğa dostu bir üründür.Hurma Yağı,Palmiye Yağı Sibirya’da bulunan Fosil Ahşap Yağıyla oluşturulmuş özel formülü sayesinde silinebilir,yıkanabilir yüzeylerde temizlik ve hijyeni sağlamak adına kullanılan çok amaçlı ultra konsantre bir temizleyicidir.Koltuklarda,halılarda,mutfakta,mermer ve fayansta,banyoda,küvette,lavaboda,davlumbazda,alüminyum, plastik ve çelik yüzeylerde,seramik,  klima, oto döşemesi, fırın,  aspiratör, tencere, tava, buzdolabı içi,bulaşıklarda çamaşırlarda etkili bir üründür.Fosfat ve ağartıcı içermeyen özel formülü sayesinde inatçı kir ve yağları temizler.Doğa dostu,Ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir.Hoş kokusu sayesinde gün boyu ferahlık sağlar.Hem elde bulaşık yıkayabilir hem de çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz..Ellerinizi yumuşatır.

 

y9ewcez1kz09akte2gx

RENKLİLERDE DOĞAL TEMİZLİK!!!

Farmasi Konsantre Deterjan(renkliler ve beyazlar için)

çamaşırlarınızı tertemiz yaparken ,bebeğinizin , çocuğunuzun, ailenizin ve doğanın sağlığını korumak elinizde. çamaşırlarınızı yıpratmadan renklerini koruyun. ultra konsantre olan bu ürün insana ve doğaya zararlı fosfat fosfanat ağartıcı ve optik parlatıcı içermez!! çamaşırlarınızın dokusunu ve rengini korur. kolay durulanır düşük ısılarda da etkilidir. elde yıkamaya da uygundur. narin dahi olsa her türlü çamaşırınızda güvenle kullanabilirsiniz.makinenizde korozyonu önler metal parçalarını korur. tortu tıkanıklık ve kireçlenmeye karşı güçlü etki

 

 

8

DOĞAL VE ARINDIRAN YUMUŞATICI!!

Farmasi Konsantre Yumuşatıcı

çamaşırlarınızı yumuşacık yaparken bebeğinize çocuğunuza ailenize ve doğaya yeterince hassas mısınız? çamaşırlarınızı yıpratmaz renklerini korur.deterjan ve temizleyici kalıntılarını nötrelize ederek çamaşırdan arındırır. doğal meyve esansları hindistan kökleri içeren ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir. güçlü anti statik özelliği ile statik (elektriklenme) enerjinin oluşturduğu yapışma ve rahatsızlık hissini önler.kırışıklığı azaltır kolay ütü sağlar.

 

 

 

 

wxwyqpye4j1n5cabtmg5BANYO WC TEMİZLİĞİ ATIK ÇOK KEYİFLİ!!

Farmasi Banyo Wc  Konsantre Deterjan

Bayanlar banyo ve wc temizliği yapacağınız zaman düşünmenize gerek yok.Nasıl temizleyecem diye dert etmenize, fayans ve derz aralarını temizlemek için bir gününüzü heba etmenize hiç gerek yok.Bu özel formüllü banyo ve wc ürününü sulandırarak tüm yüzeye, duş kabin, lavabo, musluk vs sünger yardımıyla sürüyorsunuz.Bırakın siz kahvenizi içerken, ürünümüz tüm kir, kireç artıklarını, gözünüze kötü görünen yüzeyleri temizlesin ve parlatsın.Siz sadece durulayarak temizliğin keyfini çıkarın.İşte yapacağınız işlem bu kadar. Sonucu gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız.Konsantre banyo wc ürünü temizlik sonrası devam eden günlerde dahi koku ve kir oluşumunu engeller.

 

 

 

003qf4yb19u6pttzavgdTOZLANMAYI GECİKTİREN VE DERZLERİ BOZMAYAN DOĞAL FORMÜL!

Farmasi Yüzey Temizleyici Konsantre Deterjan

Yeni konsantre yoğun parfümlü yüzey temizleyici;fayans,mermer,karo ve granit gibi yerlerde kullanabileceğiniz dopa dostu bir üründür.İçeriğindeki etkin maddeler sayesinde cildi tahriş etmez.Hijyen sağlar.Özel pafümü sayesinde uzun süre kalıcı ve ferah bir etki yaratır.Fosfat ve ağartıcı içermeyen özel formülü sayesinde inatçı kir ve yağları temizler.Doğa dostu,Ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir.

 

 

 

 

 

zu9mgkr8czjwcwmrwbzlKİREÇ,TORTU,ÇİMENTO KALINTILARINA SON!

Farmasi Pas ve Kİreç Çözücü Konsantre Deterjan

Fosfat ve ağartıcı içermeyen özel formülü sayesinde inatçı kir ve yağları temizler.Doğa dostu,Mısır Yağı,Doğal Sülfomik Asit,inhibitörler ve Ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir.Özel inhibitörler sayesinde metallere zarar vermez.Aşındırma özelliği yoktur.Mutfak,banyo,kireç tabakası oluşan bölgelerde,tıkanmış,paslı lavabo ve borularda çok etkilidir.Çamaşır ve bulaşık makinelerinin temizliğinde pratik ve kesin çözümler sunar.Kaynamış su ile yapılan uygulamalarda daha etkilidir.Doğada hızlı çözülebilme özelliği sayesinde sıradan temizlik maddelerinin aksine doğaya ve canlılara dost bir üründür.Başka bir kimyasal temizleyici le karıştırmayınız.Kimyasal tepkime olabilir.

 

 

 

BU ÜRÜNLERİMİZİ DE DENEYİN

 

Farmasi Yağ Kir Sökücü

jph25pt57ilrmeeti19k

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farmasi Temizlik Mendili Okyanus Kokulu

lfwi17i2vu6wk6svvn7k

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farmasi Temizlik Mendili Lİmon Kokulu

 

 

udir1ybjpbfpopjz2jgc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farmasi Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı

 

51zvhc5d3nd4pnz9ltb7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farmasi ürünlerini %33 indirimli alabilir yada %33 karla satışını yapabilirsiniz.Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi temsilcisi olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile Farmasi Temsilcisi Olun.

 

farmasikayitformu

Temsilci Olun