Farmasi Terracotta Far Allık Kuaför Standı

138

terrocota far allık standı 350tl

Farmasi Terracotta Far Allık Kuaför Standı

TERRACOTTA MONO FAR: Kuru kullanıldığında extra parlaklık verir.Islak kullanıldığında hem kalıcılığı daha fazla artar hemde METALİK bir efekt sağlar.

TERRACOTTA SİMLİ MONO FAR: İçerisindeki tonlar istenirse gölgelendirme amaçlı kullanılır. Bunun dışında tek sürüşte hem metalik efekt alınmasını sağlar hemde amatör kullanım içinde oldukça uygundur.Kuru ve ıslak kullanılır.

TERRACOTTA IŞILTILI 4LÜ FAR: Islak kullanımda efekt sağlar. Kuru kullanımda extra ışıltı sağlar. Açık tonlar astar olarak orta tonlar renklendir me olarak koyu tonlar ise gölgelendirme olarak kullanılır.

TERRACOTTA IŞILTILI PUDRA: Fırça ile tüm yüze ve boyna uygulanır. Uygun fondöten ardından sadece kuru olarak renklendirme amaçlı kullanılır.

TERRACOTTA IŞILTILI ALLIK: İpeksi bir görüntü ve dokunuş sağlar. Kalıcıdır. Fırça ile istenilen yüzeye uygulanır

 

FARMASİ DANIŞMAN ALIŞ FİYATI: 350TL

Size iki makul seçenek sunuyoruz;

1. Eğer bende Farmasi  fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.

Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.

2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu ndan mail yoluyla bize ulaşın.

Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun