Farmasi Time Locker Makyaj Sabitleyici

614

Farmasi Time Locker Makyaj Sabitleyici

Farmasi üyelik iletişim hattı 0549 794 9561

Farmasi Time Locker Makyaj Sabitleyici Aralık ayında 9.50tl yılın en iyi fiyatı ile farmasi aralık 2017 kataloğunda

Farmasi Time Locker Makyaj Sabitleyici ile Makyajınız gün boyu taze ve kalıcı!

Cildi kurutmadan ve yapışkan bir his bırakmadan makyajınızı koruyan bu ürün, hafif yapısı sayesinde cildinizde ağırlık yapmaz.

Farmasi Time Locker Makyaj Sabitleyici Kullanım: Makyajınızı yaptıktan sonra şişeyi iyice çalkalayın, gözlerinizi kapatarak 30 cm uzaklıktan ve eşit bir şekilde yüzünüze püskürtün, kurumasını bekleyin.

İşte hazırsınız.
Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacagı yerde saklayınız. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız.

Farmasi ürünlerini 130 ülkede 350 milyonu aşkın kişi kullanıyor. Sizde  farmasi ürünlerine %30 Dr Cevdet Tuna ürünleri ne %40 indirimli ulaşmak yada satışını yaparak para kazanmak için 0549 794 9561 nolu farmasi iletişim hattımıza PLATİN MÜDÜRÜMÜZ Çiğdem Kurtoğlu na whatsapptan ulaşabilir sitemizden farmasi üyelik kayıt formunu eksiksiz doldurarak farmasi üyelik başvuruda bulunabilirsiniz

PLATİN MÜDÜRÜMÜZ Çiğdem Kurtoğlu 2 adet farmasi kataloğu ve farmasi ürün numuneleri ücretsiz gönderip her ay sponsor hediyeleri veriyor

Sizde Çiğdem Kurtoğlu ile çalışarak hediyelerin keyfini çıkarın

Temsilci Olun