Farmasi Tüy Dökücü Krem!

7454

1114049 

Farmasi Tüy Dökücü Krem!

Tüğlerle mücadelede en büyük ve en etkili yardımcınız.

 

1114048 Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Tüy Dökücü Krem istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için size sadece 3 dakikada hızlı, pratik ve güvenilir bir çözüm sunar. İçeriğindeki Argan ve Aloe Vera sayesinde cildiniz tahriş olmaz ve ipek gibi yumuşak ve pürüzsüz bir cilt sağlar.

Kullanımı:Farmasi tüy dökücü krem spatula yardımıyla kalın bir tabaka halinde uygulanır 5 dk bekledikten sonra tüylerin dökülüp dökülmediğini kontrol edilir.Toplam bekleme süresi 10dk yı geçmemelidir.Ardından ılık suyla durulayın.

 

1114049 Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Tüy Dökücü Krem istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için size sadece 5 dakikada hızlı, pratik ve güvenilir bir çözüm sunar. İçeriğindeki Gül ve Shea yağı sayesinde cildiniz tahriş olmaz ve ipek gibi yumuşak ve pürüzsüz bir cilt sağlar.Gül suyu zengin C vitamin içeriği ile kollajen üretimini destekler ve cilt tonunu dengeleyerek sağlıklı bir görünüm sağlar. Hücre yapısını kuvvetlendirir, ince hatlara ve kırışıklıkların oluşumununa karşı korur.

Shea yağı doğal bir cilt nemlendiricidir. Özellikle içerdiği yüksek oranlarda ki A, E ve F vitaminleri ile yenilenmeyi ve dolaşımı destekler. Cildi ihtiyaç duyduğu tüm temel elementleri ile besler, elastikiyet sağlar ve doğal cild tonunu dengeler. Ayrıca anti-inflamatuar olarak bilinir.

Size iki makul seçenek sunuyoruz;

Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun