Farmasi Ürünleri Ne Kadar Güvenilir?

4543

Farmasi Ürünleri Ne Kadar Güvenilir?

Makyaj yapmayan kadın var mı? kimi ara sıra kimi her gün kimi bolca kimi belli belirsiz ama illaki makyaj yapar.Elbette makyajın vazgeçilmez beşlisi de yakından tanınır,fondöten pudra allık rimel ve ruj.Peki kullanılan kozmetik ürünleri ne kadar sağlıklı?İşte sizlere en hassas ciltlerde bile güvenle kullanabileceğiniz tüm ürünleri farmasi garantisi ile sunuyoruz.Farmasi kozmetikte helal ürün belgesi ile tüm bayanlara katkısız kimyasalsız ürünler üretiyor.Hanımlar!! Sizde farmasi üyelik formunu doldurarak helal makyaj akımına ayak uydurun.Güzel görünmenizin yanı sıra kazanmak istemez misiniz?Farmasi ürünleri ile cildiniz ve sevdikleriniz güvende.

http://http://www.farmasizinciri.com/farmasi-sertifikalari/ bakınız.

Farmasi ürünleri

1- Paraben icermez
2-Triclosan icermez.
3-Etil alkol bulunmaz.
4-Alerji riski yoktur
5- Yapay renklendirici icermez
6-Hayvansal madde icermez.
7-nikel testi yapilir.
8- Dermotolojik olarak test edilir.
9- Hayvanlar uzerinde test yapilmaz.
10- Farmasi laboratuvarlarinda uretilir
Farmasi ürünlerini %33 indirimli alabilir yada %33 karla satışını yapabilirsiniz.Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi temsilcisi olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile Farmasi Temsilcisi Olun.

Temsilci Olun