Farmasi Vitalizing Saç Bakım Maskeleri!

773

 

 

 

Farmasi Vitalizing Saç Bakım Maskeleri!

 

ph

 

 

 

Farmasi Arganlı Saç Bakım Maskesi

Argan yağı ve ipek pamuğu ekstraktı içeren, keratin ile zenginleştirilmiş özel formülüyle, saçlarınıza ihtiyacı olan nemi sağlar. Saç köklerine nüfuz ederek saç tellerinin elastikiyetini arttırır. Saçları besleyici özelliğiyle sacların uzamasında etkilidir. Saçınıza ışıltı ve parlaklık verir.

 

 

Farmasi Yumurtalı Saç Bakım Maskesi

Yumurta Proteini ve Keratin ile formüle edilmiş saç maskesi, saçlara hacim verir, saç uzamasını hızlandırmaya ve saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Şampuandan sonra ıslak saça uygulayın, 5 dakika masaj yaparak uygulayın. Durulayın.

 

 

 Farmasi Sarımsaklı Saç Bakım Maskesi

Sarımsak Ekstraktı ve Keratin ile formüle edilmiş saç maskesi, saçlara hacim verir,saç uzamasını hızlandırmaya ve saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Şampuandan sonra ıslak saça uygulayın, 5 dakika masaj yaparak uygulayın. Durulayın.

 

 

Farmasi Zeytinyağlı Saç Bakım Maskesi

Zeytin Ekstraktı ve Keratin ile formüle edilmiş saç maskesi, saçlara hacim verir,saç uzamasını hızlandırmaya ve saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Şampuandan sonra ıslak saça uygulayın, 5 dakika masaj yaparak uygulayın. Durulayın.

 

farmasikayitformu

 

Farmasi ürünlerini %33 indirimli alabilir yada %33 karla satışını yapabilirsiniz.Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi temsilcisi olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile Farmasi Temsilcisi Olun.

Temsilci Olun