Farmasi Yaşlanmayı Önleyici Fondöten

126

946430_410563892390075_1883358435_n farmasi fondötenn

 

Farmasi Yaşlanmayı Önleyici Fondöten

Yaşlanmayı Önleyici Yüksek Performans Tam Kapatıcı Fondöten

İçeriğindeki anti-aging aktifi sayesinde oluşmuş kırışıklıkları azaltır.Yeni yaşlanma izlerinin oluşumunu engeller.Hücresel yapılanmayı arttırarak cildi güneş ışığının zararlı etkisinden korur.Yaşa bağlı oluşan lekeleri azaltır.Saydığımız özelliklerle birlikte cildinize ağırlık yapmayan tam kapatıcılık sağlar.Size uygun rengi mutlaka bulabileceğiniz bu fondötenle kusursuz görünüm elde edeceksiniz.

California da 2000m derinlikte 75 C lik sıcak su kaynağında yaşayan yosunumsu bitkiden alınan canlı mikroorganizmalar kullanılmıştır.

Kullanımı: Fondöteni parmak uçlarınızla az miktarda burnunuza yanaklarınıza çenenize ve alnınıza birer nokta kondurun. Sünger yada fırça yardımıyla bütün yüze eşit miktarda yayın.

Terlemede akmaz gözenekleri kapatmaz

Farmasi ürünlerini %33 indirimli alabilir yada %33 karla satışını yapabilirsiniz.Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister ürünleri indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi temsilcisi olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Temsilcimiz olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile Farmasi Temsilcisi Olun.

Temsilci Olun