Türkiye Sermayeli Farmasi İş Fırsatı!

144

yerli

Türkiye Sermayeli Farmasi İş Fırsatı!

% 100 (yüz) Türk firması yerli sermaye ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylı helal belgeye sahip ve dermatolojik testlere tabiidir. Ürünlerimizde kesinlikle *Kanserojen madde *Domuz yağı *Ve kesinlikle ama kesinlikle cenin bulunmaz!!! Sattığınız yada kullandığınız kozmetik ürünlerinin içeriğini ne kadar biliyorsunuz? Peki Çin malı 1-2 liraya aldığınız kozmetik ürünlerinin plastikleri eski araba ve plastiklerden geri dönüşüm hurdalardan elde edildiğini biliyor musunuz?

*YAPMAYIN SAĞLIĞINIZLA OYNAMAYIN!

*KENDİNİZİ ÖNEMSEYİN DEĞER VERİN…

*FARMASİ ÜRÜNLERİNİ MUTLAKA AMA MUTLAKA DENEMELİSİNİZ!

*FARMASİ SAĞLIĞINIZA DEĞER VERİR SİZİ ÖNEMSER!!!!

Tüm sertifikalarımızı görmek için http://wp.me/p3y3hY-84 bakınız.

*ÜYE OLMAK İÇİN İLLAKİ EKİP KURMANIZA VEYA SATIŞ YAPMANIZA GEREK YOK! KENDİNİZİN VE ÇEVRENİZİN İHTİYAÇLARINI %33(OTUZÜÇ) İNDİRİMLİ ALBİLİRSİNİZ!

*AYRICA HER AY SİPARİŞ VERME ZORUNLULUĞU YOK..

*ÜYELİĞİNİZİN DÜŞMEMESİ İÇİN 6 AY İÇİNDE İSTEDİĞİNİZ KADAR SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

*BİZ SİZİ ÖNEMSİYORUZ!!! SİZDE KENDİNİZİ ÖNEMSEYİN!!!!

FARMASİ ÜYELİK FORMUNU DOLDURARAK KAYDINIZI OLUN VE SAĞLIKLI ÜRÜN KULLANMANIN RAHATLIĞINI YAŞAYIN.. Farmasi ürünlerini %33 indirimli alabilir yada %33 karla satışını yapabilirsiniz.Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun. FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi  ürünlerini  indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi kataloğumuzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatımızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes farmasi üyelik  için başvurabilir. Farmasi danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi  üyesi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Temsilci Olun